دسته بندی محصولات
مرکز فروش گچبری پیش ساخته در تهران

یکی از تکنیک های بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل و محل کار استفاده از خدمات گچبری پیش ساخته توسط تیم حرفه ای هنر ایرانی است که دارای سبک و مدل های متنوع از مدرن، کلاسیک، سنتی می باشد. شما می توانید برای انتخاب به روز ترین و با کیفیت ترین گچبری پیش ساخته به بزرگ ترین بورس گچبری پیش ساخته در تهران مراجعه کنید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

با توجه به ظاهر خاص و زیبا نمونه کارهای گچکاری و گچبری، میزان مراجعه کننده برای دریافت این نوع خدمات معماری بسیار افزایش یافته است. استفاده از خدمات گچبری دستی و سنتی قیمت نسبتا بالایی دارد و معمولا برای منازل لوکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما اگر بخواهیم با هزینه ارزانتر از خدمات گچبری برای منزلمان بهره ببریم، پیشنهاد ما استفاده از گچبری پیش ساخته است. گچبری پیش ساخته بر روی دیوار و سقف در مدلها و سبکهای مختلف قابل اجرا است. در مراکز فروش گچبری پیش ساخته در تهران شما می‌توانید انواع مدلهای آماده را انتخاب و برای اجرای بر روی دیوار سقف و منزلتان خریداری نمایید.

گچبری پیش ساخته چیست؟

گچبری پیش ساخته از موادی مانند گچ، فوم های فشرده پلی استایرن و پلی یورتان و محلولهای صنعتی شیمیایی ساخته میشود و با استفاده از گچ و ابزارهای گوناگون در طرحها و رنگهای مختلف توسط گچکار ماهر هنر ایرانی بر سقف و دیوار به اجرا در می آید. مدل های گچبری پیش ساخته بر اساس مکان های مختلفی که مورد استفاده قرار می گیرد، متفاوت است جهت آشنایی بیشتر با انواع گچبری پیش ساخته در ادامه با ما همراه باشید.

ارائه خدمات گچبری پیش ساخته دیوار و سقف

مرکز فروش گچبری پیش ساخته در تهران

 برای بازسازی آپارتمان و دفتر کار خود می توانید از روش گچبری پیش ساخته و هنر گچبران مجموعه هنرایرانی بهره مند شوید. ما در اینجا برای متقاضیانی که به دنبال تغییرات اساسی در منزل خود با کمترین هزینه هستند، خدمات گچبری پیش ساخته دیوار و سقف را با استفاده از ابزار های مخصوص و به کارگیری هنرهای مربوط در این زمینه، ارائه می دهیم.

مرکز تولید و فروش گچبری پیش ساخته در تهران

هنر ایرانی یکی از بزرگ ترین مراکز تولید و فروش انواع گچبری پیش ساخته در استان تهران است که به روز ترین مدل های گچبری را بر روی محل مد نظر شما به اجرا در می آورند. این مجموعه از فعالان حوزه متنوع ترین مدل های گچبری محسوب می شود که برخی از خدمات ما به شرح زیر است:

 1. گچبری سقف
 2. گچبری دیوار

هنر ایرانی بزرگ ترین مرکز فروش گچبری پیش ساخته در تهران می باشد.

انواع گچبری پیش ساخته

بورس گچبری پیش ساخته

گچبری پیش ساخته سقف پذیرایی

یکی از فضاهای چشمگیر در منزل، سقف پذیرایی است، شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون منزل و رنگ‌های به کار برده شده در آن، انواع گچبری سنتی، نئوکلاسیک، مدرن و پیش ساخته را برای تزئین سقف پذیرایی خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در کنار گچبری سقف از نورپردازی‌های جدید و لوسترهای لوکس برای زیباتر کردن نمای سقف پذیرایی استفاده کنید.

گچبری پیش ساخته دیوار

برای تزئین بخش های مختلف دیوار، ترفندهای متعددی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از گچبری پیش ساخته دیوار می باشد. البته می توان بسته به نوع دکوراسیون و سلیقه افراد از گچبری مدرن و یا سنتی برای دیوارهای ساختمانتان نیز استفاده نمایید. برای گچبری دیوار می‌توان از دیگر هنرهای مرتبط در این زمینه مانند آینه کاری و پتینه کاری نیز استفاده نمایید که ظاهری بسیار لاکچری به دیوار ساختمان خواهد بخشید. البته از این موارد بیشتر برای دیوار پذیرایی استفاده می‌شود و سعی می‌شود برای گچبری دیوار اتاق از طرح های ساده اما شیک استفاده شود.

مرکز فروش گچبری پیش ساخته در شمال تهران

شما در بورس گچبری پیش ساخته در تهران می‌توانید انواع گچبری پیش ساخته و آماده را برای نصب بر روی دیوار و سقف منزلتان خریداری نمایید. اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید و یا قصد بازسازی ساختمانی را در این منطقه دارید، برای استفاده از خدمات گچبری دستی و پیش ساخته با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

مرکز فروش گچبری پیش ساخته در غرب تهران

مجموعه هنر ایرانی علاوه بر شماب تهران، در غرب کلان شهر تهران نیز فعالیت دارد. طرح‌های خاص و زیبای گچبری که توسط پرسنل باتجربه و هنرمند ما کار می‌شود، زیبایی ساختمان شما را صدچندان خواهد کرد. با مراجعه به بورس گچبری پیش ساخته در تهران، می توانید از خدمات و محصولات گچبری پیش ساخته، با هزینه کمتری، بهره مند شوید.

یکی از مهم ترین مراحل که تاثیر مستقیمی در نما و ظاهر گچبری پیش ساخته دارد، نصب صحیح آن می باشد:

 • نصب گچبری پلی استایرن:  پلی استایرن با چاقو نصب شده بریده می شود و از چسب مخصوص می توان به صورت متفاوت استفاده کرد: هر کدام از این نوع گچبری ها را با مواد و چسب توصیه برای آن می توان نصب نمود.
 • نصب گچبری پلی اورتان: سطح سقف زیر گچبری پلی اورتان بایستی تا حد امکان صاف و بدون موج باشد و نقاشی و پایان کار پس از نصب آن انجام می شود. گچبری پلی استایرن را می توان پس از رنگ آمیزی دیوارها و پایان سقف به عنوان یک عنصر پایان دهنده نصب کرد.
 • نحوه نصب گچبری در لبه ها: قسمت پشتی عناصر گچبری را چسب زده و محکم به سطح سقف فشار دهید، عناصر سنگین با میخ های بلندتر نصب می شوند که مقاومت و چسبندگی کار بالا برود. پس از تنظیم چسب، لایه ای از آستر زده شده و گچ را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرده یا پتینه کاری می کنند برای شباهت بیشتر با گچ عناصر گچبری می تواند درز های بین گچبری و سطح اتصال بتونه شود.

نمونه کار گچ بری پیش ساخته در شرق تهران

مرکز فروش گچبری پیش ساخته شرق، شمال و غرب تهران

مدل جدید گچبری

گچبری پیش ساخته چه ویژگی هایی دارد؟

 1. کیفیت و استحکام، مقاومت بالا
 2. تنوع رنگ بندی و مدل، سبک
 3. قیمت اقتصادی و ارزان
 4. نصب سریع و آسان
 5. قابل اجرا بر سقف و دیوار
 6. پروژه ای کوتاه مدت
 7. مدلی همیشه خاص و مدرن

قیمت گچبری پیش ساخته در غرب تهران و دیگر مناطق چقدر است؟

قیمت گچبری ها براساس مدل، طرح، موادی که به کار رفته، نوع پروژه تعیین می شود و می توان از عوامل تاثیر گذار بر برآورد قیمت گچ بری پیش ساخته می توان به سبک گچبری، دستمزد گچبر، مواد و ابزار مصرفی، زمانی که صرف می شود، مدل سفارشی شما، نام برد. با مراجعه به مرکز فروش گچبری پیش ساخته غرب، شرق و شمال تهران که در واقع همان مجموعه هنر ایرانی می‌باشد، این امکان برای شما فراهم می‌شود که محصولات را با قیمت ارزانتری خریداری نمایید.


 • مزایا گچبری پیش ساخته چیست؟

  گچبری پیش ساخته از ویژگی کیفیت و استحکام، مقاومت بالا، تنوع رنگ بندی و مدل، سبک، قیمت اقتصادی و ارزان، نصب سریع و آسان، قابل اجرا بر سقف و دیوار، پروژه ای کوتاه مدت، مدلی همیشه خاص و مدرن، برخوردار می باشد.

 • مراحل تولید گچبری پیش ساخته در تهران چگونه است؟

  1. تهیه قالب مخصوص
  2. پاک کردن گرد و غبار از روی آن با استفاده از لایه روان کننده آزاد کننده با برس
  3. اضافه کردن مواد به داخل قالب تمیز شده
  4. خارج کردن گچبری ها از قالب پس از سفت شدن مواد
  5. خشک کردن و بسته بندی گچبری ها
 • بهترین مرکز فروش انواع گچبری پیش ساخته در تهران کجا است؟

  بزرگ ترین بورس مراکز فروش گچبری پیش ساخته به قیمت تولیدی، مجموعه هنر ایرانی در تهران است که خدمات خود را در تمامی نقاط استان تهران ارائه می دهد.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)