دسته بندی محصولات
گچبری سقف پذیرایی

یکی از فضاهای مهم در هر بنایی سقف آن است و باید تزئیناتی روی آن انجام شود تا جلوه‌ای به خود بگیرد، از طرفی از مهمترین بخش‌های خانه نیز اتاق پذیرایی آن است که همواره در معرض دید ساکنین خانه و مهمانان قرار دارد و بی شک باید نقش و نگاری جذاب روی آن باشد تا با دکوراسیون خانه هارمونی زیبایی داشته باشد.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری سقف

گچبری سقف - هنر ایرانی

گچبری سقف جدید

یکی از فضاهای مهم در هر بنایی سقف آن است و باید تزئیناتی روی آن انجام شود تا جلوه‌ای به خود بگیرد، از طرفی از مهمترین بخش‌های خانه نیز اتاق پذیرایی آن است که همواره در معرض دید ساکنین خانه و مهمانان قرار دارد و بی شک باید نقش و نگاری جذاب روی آن باشد تا با دکوراسیون خانه هارمونی زیبایی داشته باشد. به همین دلیل بر آن شدیم تا در مقاله‌ای جدا به بررسی گچبری سقف پذیرایی بپردازیم تا بیشتر با ویژگی‌های آن آشنا شوید. 

گچبری سقف پذیرایی

هنر گچبری در بین مردم به خصوص اقوام ایرانی محبوبیت زیادی دارد و کمتر خانه‌ای را پیدا می‌کنید که از این هنر در معماری منزل خود استفاده نکرده باشد. یکی از بخش‌های مهم و در خانه‌ای برای پیاده کردن هنر گچ بری سقف می‌باشد. به دلیل این که سقف پذیرایی خالی اصلا نمای قشنگی ندارد و جذابیتی برای اعضای خانه ندارد. بنابراین گچبری سقف پذیرایی اهمیت زیادی دارد و جلوه دل نشینی به فضای داخلی منزل می‌بخشد. 

قیمت گچبری سقف پذیرایی چقدر است؟

قیمت گچبری سقف پذیرایی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله متراژ مکان، طرح انتخابی، مدت زمان اجرای طرح، تجهیزات اضافی گچبری، رنگ آمیزی و متریال مورد نیاز. برای اطلاع از هزینه گچ بری سقف پذیرایی و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با تیم هنر ایرانی تماس بگیرید. 

انواع گچبری سقف پذیرایی

اجرای گچبری برای سقف می‌تواند به ایجاد ظاهری بسیار شیک برای ساختمان شما شود. از انواع گچبری مورد استفاده برای سقف می‌توان به این دو مورد اشاره نمود:

 1. گچبری دستی
 2. گچبری کلاسیک یا سنتی

اجرای گچبری برای سقف به صورت سنتی

گچبری سقف پذیرایی که با این سبک اجرا می‌شود می‌توانید فضایی بسیار مجلل به شما ارزانی کند. این نوع گچبری بیشتر شامل نقوش و طرح‌هایی از گل‌ها، فرشتگان، پرندگان و بوته‌هاست و استفاده از رنگ طلایی در آن زیاد به چشم می‌خورد. به کار بردن رنگ طلایی در گچبری سقف پذیرایی جلوه‌ای شاهانه به پذیرایی می‌دهد و فضا را گرم و شیک می‌کند. 

گچبری نئوکلاسیک

گچبری نئوکلاسیک استخراج شده از سبک سنتی است که با گچبری مدرن ادغام شده است. به عبارتی دیگر به طرح‌های مدرن و به روز گچبری سنتی، نئوکلاسیک می‌گویند. این نوع گچبری پیچیدگی و شلوغی گچبری سنتی را ندارد.

گچبری مدرن

گچبری مدرن که به آن گچبری نقش برجسته هم گفته می‌شود، نسبت به گچبری سنتی طرح‌های خلوت‌تر و زاویه دارتری دارد و برای سقف پذیرایی منازل نوساز و لوکس کاربرد فراوانی دارد. این نوع گچبری برای سقف معمولا جهت نورپردازی‌های خاص و زیبا به کار می‌رود. خلاقیت در گچبری مدرن حرف اول را می‌زند و نقش بسیار مهمی در ایجاد نقش‌های زیبا و خاص دارد. 

گچبری پیش ساخته

این نوع گچبری به منظور سهولت در کار گچبری بناها به وجود آمد. برای گچبری پیش ساخته از گچ و برخی قالب‌های گچبری از پیش تهیه شده استفاده می‌شود. قطعات آن را توسط چسب‌های مخصوص بسیار قوی روی سطح مورد نظر می‌چسبانند. 

انتخاب طرح مناسب گچبری برای سقف پذیرایی

شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون منزل و رنگ‌های به کار برده شده در آن، انواع گچبری سنتی، نئوکلاسیک، مدرن و پیش ساخته را برای تزئین سقف پذیرایی خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در کنار گچبری از نورپردازی‌های جدید و لوسترهای لوکس برای زیباتر کردن نمای سقف پذیرایی استفاده کنید. 

برای گچبری سقف پذیرایی از چه کسی بهتر است کمک بگیریم؟

برای گچبری سقف پذیرایی بهتر است از شرکت‌های معتبر و تیم‌های با تجربه در زمینه گچبری کمک بگیریم. بدون شک نتیجه کار نیروهای ماهر آن هم با صرف زمان و هزینه زیاد بی نقص خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید گچبری سقف پذیرایی خود را به تیم هنر ایرانی بسپارید تا طعم لذت بخش طرح‌ها و گچبری‌های زیبا و خاص را بچشید. هنر ایرانی ابتدا از کار شما بازدید می‌کند و سپس با مشاوره رایگان بهترین طرح‌ها را ارائه می‌دهد. 

گچبری گلویی را می توان نمونه ای از گچبری اجرا شده در سقف دانست.


 • گچبری سقف دارای چه مدلهایی است؟

  برای گچبری سقف می توان از طرح های مدرن و سنتی استفاده نمود که بستگی به سلیقه افراد و نوع معماری ساختمان دارد.

 • هزینه اجرای گچبری سقف پذیرایی چقدر است؟

  هزینه اجرا به متراژ مورد نظر و نوع گچبری بستگی دارد. برای استعلام هزینه ها و دریافت مشاوره با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

 • از گچبری سقف در چه مکانهایی استفاده می‌شود؟

  از گچبری سقف می توان در هر مکانی که میخواهید استفاده نمایید. بیشترین مکانهایی که در آن از گچبری استفاده می شود سقف پذیرایی و آشپزخانه در منازل است.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
آقای عطایی (09199199940)