دسته بندی محصولات
قیمت گچبری سقف پذیرایی + جدیدترین طرح‌های ساده و شیک

یکی از فضاهای مهم در هر بنایی سقف آن است و باید تزئیناتی روی آن انجام شود تا جلوه‌ای به خود بگیرد، از طرفی از مهمترین بخش‌های خانه نیز اتاق پذیرایی آن است که همواره در معرض دید ساکنین خانه و مهمانان قرار دارد و بی شک باید نقش و نگاری جذاب روی آن باشد تا با دکوراسیون خانه هارمونی زیبایی داشته باشد. گچبری سقف پذیرایی مستطیل و همچنین مدلهای کلاسیک از مدلهای محبوب است که اثر افراد از تمایل دارند از این مدلها برای قفل منازل خود استفاده کنند.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری سقف

گچبری سقف - هنر ایرانی

گچبری سقف جدید

اجرای گچبری روی سقف توسط مجموعه هنر ایرانی

سقف ساختمانها یکی از مهمترین و اصلی ترین فضاهایی است که گچبری بر روی آن انجام می شود. گچبری سقف، زیبایی و جلوه با شکوهی به ساختمانها خواهد بخشید. از مهمترین بخش‌های خانه، سالن پذیرایی آن است که همواره در معرض دید ساکنین خانه و مهمانان قرار دارد و بی شک باید نقش و نگاری جذاب در آن به کار برود تا با دکوراسیون خانه هارمونی زیبایی داشته باشد. گچبری سقف پذیرایی تاثیر بسزایی در زیبایی این قسمت از منازل دارد. 

در حال حاضر گچبری سقف از سری اقدامات برای تزئین سقف محسوب می شود که برخی از مدل های سنتی استفاده می کنند البته انتخاب مدل گچبری سقف، سلیقه ای است. گچبری در تغییر و زیبا سازی نمای داخلی منزل، محل کار، سالن آرایشگاه بسیار موثر است و جلوه ای زیبا را می بخشد. مدل گچبری سقف ساده و شیک از محبوب ترین خدمات در این زمینه است.

مجموعه هنر ایرانی، امکان اجرای جدیدترین گچبری سقف پذیرایی با طراحی های لوکس، مدرن و کلاسیک را در ساختمانها فراهم آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

گچبری سقف پذیرایی

هنر گچبری در بین مردم به خصوص اقوام ایرانی محبوبیت زیادی دارد و کمتر خانه‌ای را پیدا می‌کنید که از این هنر در معماری منزل خود استفاده نکرده باشد. یکی از بخش‌های مهم و در خانه‌ای برای پیاده کردن هنر گچ بری سقف می‌باشد. به دلیل این که سقف پذیرایی خالی اصلا نمای قشنگی ندارد و جذابیتی برای اعضای خانه ندارد. بنابراین گچکاری سقف پذیرایی اهمیت زیادی دارد و جلوه دل نشینی به فضای داخلی منزل می‌بخشد. برای اجرای جدیدترین گچبری سقف پذیرایی با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

گچبری سقف پذیرایی لاکچری

مدل گچبری سقف ساده و شیک

گچبری که از محبوب ترین هنر ایران به حساب می آید، دارای طرح های متنوعی است که با تشخیص معمار و به سلیقه ی شما عزیزان، انتخاب می شود. مصالح اصلی مورد استفاده در مدل گچ بری سقف گچ می باشد و به دلیل خاصیت شکل پذیری آسان و چسبندگی و رنگ مطلوب و قیمت ارزان گچ, بیشتر معماران ساختمان از طرح های مختلف گچ بری برای سقف و شومینه و دور لوستر و … استفاده می کنند.

هزینه اجرای گچبری سقف پذیرایی چقدر است؟

قیمت گچبری سقف پذیرایی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله متراژ مکان، طرح انتخابی، مدت زمان اجرای طرح، تجهیزات اضافی گچبری، رنگ آمیزی و متریال مورد نیاز. طرح گچبری سقف پذیرایی کلاسیک، از نمونه‌های محبوب است که بسته به طرح انتخابی، اجرای آن قیمت متفاوتی دارد. برای اطلاع از هزینه گچ بری سقف پذیرایی و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با تیم هنر ایرانی تماس بگیرید. 

هزینه اجرای گچ بری سقف

انواع گچبری سقف پذیرایی

اجرای گچبری برای سقف می‌تواند به ایجاد ظاهری بسیار شیک برای ساختمان شما شود. گچ بری سقف را می توان به دو صورت گچبری دستی و سنتی و گچبری پیش ساخته اجرا نمود. همچنین مدلهای گچبری سقف مستطیل و دایره ای هم از طرح های محبوب در این زمینه می باشد. از سبک های مورد استفاده برای گچ بری سقف می توان به این موارد اشاره نمود:

 • گچبری لایه ای
 • معرق
 • کلوخی یا لکه
 • هشته 
 • تخمه بری

از کاربردهای گچ بری سقف می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 

اجرای گچبری سقف با دست

اجرای گچبری سقف پذیرایی با دست و به صورت سنتی کار بسیار سخت اما زیبا و شیک است. این نوع گچبری بیشتر شامل نقوش و طرح‌هایی از گل‌ها، فرشتگان، پرندگان و بوته‌هاست و استفاده از رنگ طلایی در آن زیاد به چشم می‌خورد. به کار بردن رنگ طلایی در گچبری سقف پذیرایی جلوه‌ای شاهانه به پذیرایی می‌دهد و فضا را گرم و شیک می‌کند. 

گچبری گلویی سقف

طرح گچبری سقف پذیرایی کلاسیک

طرح‌های کلاسیک دارای مدلهای بسیار متنوع و دلنشین هستند که معمولا در دکوراسیونهای منازل لوکس مورد استفاده قرار می‌گیرند. در سبک گچبری کلاسیک از رنگهای متنوع به همراه طرح‌های گل و بوته استفاده می‌شود که طراوات خاصی به منزل شما می‌بخشد. این سبک دارای طرح‌های شلوغ و اجرای آن زمانبر است. جدیدترین گچبری سقف پذیرایی از مدلهای کلاسیک و مدرن انتخاب و اجرای می‌شود. طرح گچبری سقف پذیرایی کلاسیک یا سنتی از محبوبترین مدلهای اجرا شده برای منازل است.

گچبری نئوکلاسیک

گچبری نئوکلاسیک استخراج شده از سبک سنتی است که با گچبری مدرن ادغام شده است. به عبارتی دیگر به طرح‌های مدرن و به روز گچبری سنتی، نئوکلاسیک می‌گویند. این نوع گچبری پیچیدگی و شلوغی گچبری سنتی را ندارد.

گچبری مدرن سقف پذیرایی

گچبری مدرن که به آن گچبری نقش برجسته هم گفته می‌شود، نسبت به گچبری سنتی طرح‌های خلوت‌تر و زاویه دارتری دارد و برای سقف پذیرایی منازل نوساز و لوکس کاربرد فراوانی دارد. این نوع گچبری برای سقف معمولا جهت نورپردازی‌های خاص و زیبا به کار می‌رود. خلاقیت در گچبری مدرن سقف پذیرایی حرف اول را می‌زند و نقش بسیار مهمی در ایجاد نقش‌های زیبا و خاص دارد. 

گچبری پیش ساخته

مدل دیگری که برای گچ بری سقف می‌توان استفاده نمود، گچبری پیش ساخته است. این مدل از گچ بری سقف، از نمونه‌های اجرا شده به صورت دستی و سنتی بسیار ارزانتر است. این نوع گچبری به منظور سهولت در کار گچبری بناها به وجود آمد. برای گچبری پیش ساخته از گچ و برخی قالب‌های گچبری از پیش تهیه شده استفاده می‌شود. قطعات آن را توسط چسب‌های مخصوص بسیار قوی روی سطح مورد نظر می‌چسبانند. هزینه اجرای گچبری پیش ساخته از گچبری دستی ارزانتر است.

انتخاب طرح مناسب گچبری برای سقف پذیرایی

شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون منزل و رنگ‌های به کار برده شده در آن، انواع گچبری سنتی، نئوکلاسیک، مدرن و پیش ساخته را برای تزئین سقف پذیرایی خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در کنار گچبری از نورپردازی‌های جدید و لوسترهای لوکس برای زیباتر کردن نمای سقف پذیرایی استفاده کنید. 

گچبری سقف پذیرایی مستطیل

گچبری سقف پذیرایی مستطیل یکی از جذاب‌ترین و مرسوم‌ترین طرح‌های مورد استفاده برای سقف منازل است. معمولا طرح‌های اجرای شده برای گچبری سقف پذیرایی مستطیل، ساده و مدرن است. مدلهای ساده همیشه شیک بوده و هیچ وقت از مد نمی‌افتند. البته این ساده بودن به معنای بی دقتی در اجرا و یا بی توجهی به زیبایی طرح گچ بری نیست. برعکس در مدلهای ساده، ظرافت اجرای کار بسیار مهم و موجب افزایش زیبایی گچ بری سقف می‌شود. 

گچبری سقف پذیرایی مستطیلی

گچبری سقف دایره ای

گچبری دایره ای سقف از مدلهای متدوال و قدیمی است. در اکثر منازل ایرانی شاهد چنین گچبری هایی هستیم. این مدل از گچ بری سقف دارای طرحهای بسیار متنوع بوده و با استفاده از طرحهای گچبری دایره ای سقف، می توانید افزایش ارتفاع سقف به صورت بصری کمک کرده و فضایی بازتر در اختیار داشته باشید.

گچبری دایره ای سقف

گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر از قدیمی ترین هنرهای ایرانی است که جلوه ی خاصی را به سقف می بخشد. این هنر زیبا حتما باید توسط افراد حرفه ای که چندین سال در زمینه گچ بری، تجربه دارند انجام شود. گچبری دورلوستر به مساحت و میزان ارتفاع سقف شما بستگی دارد و باید طرحی مناسب با آن اندازه طراحی شود. یکی از مزایای مهم گچبری دور لوستر این است که سیم کشی اضافی لوستر را زیر خود پنهان می کند.

گچبری گلویی

گچبری گلویی را می توان نمونه ای از گچبری اجرا شده در سقف دانست که در کنج سقف اجرا و ظاهری جذاب به دکوراسیون ساختمانها می‌بخشد. این سبک از گچکاری سقف را می‌توان به صورت پیش ساخته یا دستی اجرا نمود. در گچبری گلویی می‌توان از نورپردازی و لامپ‌های مخفی برای افزایش زیبایی کار استفاده نمود.

گچبری گلویی سقف

برای گچبری سقف پذیرایی با کدام مجموعه تماس بگیریم؟

برای گچبری سقف پذیرایی بهتر است از شرکت‌های معتبر و تیم‌های با تجربه در زمینه گچبری کمک بگیریم. بدون شک نتیجه کار نیروهای ماهر آن هم با صرف زمان و هزینه زیاد بی نقص خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید گچبری سقف پذیرایی خود را به تیم هنر ایرانی بسپارید تا طعم لذت بخش طرح‌ها و گچبری‌های زیبا و خاص را بچشید. هنر ایرانی ابتدا از کار شما بازدید می‌کند و سپس با مشاوره رایگان بهترین طرح‌ها را ارائه می‌دهد. 

نکاتی که در زمان اجرای گچبری باید به آن دقت نمایید.

برای داشتن گچبری زیبا و در نتیجه دکوراسیونی شیک و لوکس، باید در زمان انتخاب طرح گچبری به نکاتی توجه نمایید. دقت نمایید حتی از مشاوره و تجربیات همکاران ما در این زمینه بهره ببرید. در ادامه شما را با نکاتی کلیدی در زمینه گچکاری سقف منزل آشنا خواهیم ساخت:

 1. برای انتخاب رنگ گچ بری سقف حتما به رنگ کف منزل و دیگر المانها دقت نمایید. اگر کفپوش منزل شما رنگ تیره ای دارد باید برای رنگ نمودن سقف و گچبری های آن از رنگهای روشن استفاده نمایید.
 2. اگر نور منزلتان کم است برای داستن فضایی روشن باید برای رنگ سقف و دیوار حتما از رنگ های روشن استفاده نمایید.
 3. اگر سقف منزلتان کوتاه است و یا متراژ محلی که می خواهید گچبری را در آن انجام دهید، کم است حتما از طرح های ساده استفاده نمایید تا فضا را شلوغ نکند.
 4. حتما قبل از انتخاب طرح، مکان نصب لوستر را مشخص نمایید تا پس از اجرای گچ بری با مشکل بر نخورید.

 • گچبری سقف دارای چه مدلهایی است؟

  برای گچبری سقف می توان از طرح های مدرن و سنتی استفاده نمود که بستگی به سلیقه افراد و نوع معماری ساختمان دارد.

 • هزینه اجرای گچبری سقف پذیرایی چقدر است؟

  هزینه اجرا به متراژ مورد نظر و نوع گچبری بستگی دارد. برای استعلام هزینه ها و دریافت مشاوره با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

 • از گچبری سقف در چه مکانهایی استفاده می‌شود؟

  از گچبری سقف می توان در هر مکانی که میخواهید استفاده نمایید. بیشترین مکانهایی که در آن از گچبری استفاده می شود سقف پذیرایی و آشپزخانه در منازل است.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • مریم حسینی
  سقف های منزل ما بسیار شیک و زیبا شده از زحمات شما ممنونم.
  • مدیر سایت

   خوشحالیم که از خدمات مجموعه ما راضی بودید. ☺☺☺

 • سارا بیات
  گچکاری سقف با چه حدود هزینه ای قابل اجرا هست؟ برای یک سالن 60 متری
  • مدیر سایت

   برای استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • مرادی
  ارتفاع سقف منزل ما کوتاه هست چه مدلی گچ بری سقف رو پیشنهاد میدین؟
  • مدیر سایت

   استفاده از سقف‌های طاقدار برای فضاهایی با ارتفاع سقف کوتاه، بسیار مناسب است. توصیه می‌شود برای مکانهایی که دارای سقف با ارتفاع کم هستند، از گچبری های ساده استفاده کنید.

 • سهیلا قیاسی
  نمونه کارهای بسیار متنوعی دارین. اما من طرحی متفاوت تر برای منزلم میخوام. میتونین اجرا کنین یا فقط همیناست؟
  • مدیر سایت

   سلام. مدلهای بسیار متنوعی قابل اجرا هستند و هیچ محدودیتی وجود ندارد. در زمان مشاوره طرح دلخواه با تایید شما انتخاب خواهد شد.

حسینی (09387810905)