دسته بندی محصولات
آینه کاری لابی و ورودی ساختمان

زیبایی لابی ساختمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برای ایجاد ظاهری جذاب و شیک در این قسمت از متریال ها و تکنیک های مختلفی استفاده می شود. 

آینه کاری یکی از خدماتی است که برای لابی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد دارید برای لابی ساختمانتان از این خدمات استفاده نمایید با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

یکی از تکنیک های جذاب برای تغییر دکوراسیون ورودی ساختمان ها و لابی، آینه کاری می‌باشد که در لحظه ورود افراد مجذوب این دیزاین می‌شوند. همچنین این ایده مناسب تمامی منازل و محیط های اداری با هر مدل ورودی می‌باشد.
آینه کاری ورودی لابی باعث می‌شود تا فضای آپارتمان بسیار لوکس و جذاب دیده شود. استفاده از هنر آینه کاری که یکی از آسان‌ترین و اقتصادی ترین روش های ایجاد تغییرات زیبا در لابی ساختمان ها می‌باشد، باعث تغییر و مجلل جلوه دادن محیط می‌شود.

آینه کاری لابی ساختمان

آینه کاری لابی

یکی از مهم ترین بخش های هر ساختمان، لابی آن می‌باشد؛ چرا که این قسمت اولین بخشی است که افراد با هر با مراجعه با آن مواجه می‌شوند. یکی از معیارهای قیمت گذاری و دیزاین های منازل بزرگ و آپارتمان ها دیزاین لابی آن با آینه کاری دکوراتیو می‌باشد. ساختمان های لاکچری و بزرگ اغلب دارای لابی های مجلل و با شکوه هستند که چشم هر بیننده ای را در لحظه اول به خود خیره می‌کنند.

اگر می‌خواهید رنگ و لعابی به لابی آپارتمان های خود ببخشید، می‌توانید از آینه کاری لابی استفاده کنید. آینه کاری لابی با دیگر تزئینات محیط به خوبی هماهنگ می‌شود و مکمل بسیار مناسبی است.

آینه کاری برای لابی ساختمان

چرا نیاز است از آینه کاری لابی استفاده کرد؟

آینه کاری لابی نسبت به سایر تزئینات و دیزاین ها دارای ویژگی های خاص بسیاری است که موجب افزایش زیبایی محیط می‌شود. اگر نیاز است که محیط شما بسیار مجلل و با شکوه جلوه کند باید از آینه کاری لابی استفاده کنید. این خصوصیات آینه کاری لابی موجب شده است که در بسیاری از کاخ ها و عمارت ها از این آینه کاری استفاده شود.

برای دلباز تر شدن محیط، افزایش عمق محیط و همچنین بلندتر دیده شدن لابی نیز از آینه کاری می‌توان استفاده کرد. با ترکیب سایر عناصر با هنر آینه کاری لابی می‌توانید چشمگیری محیط را افزایش دهید. همچنین در بسیاری از مکان ها آینه کاری لابی دیده نمی‌شود بنابراین برای خاص جلوه دادن محیط خود می‌توانید از آینه کاری استفاده کنید.

اجرای آینه کاری برای لابی ساختمان

چه بخشی از لابی را می‌توان آینه کاری کرد؟

برای تمام دیوارهای لابی می‌توانید از آینه کاری استفاده کنید. آینه کاری لابی باید طوری اجرا شود که تصویر وسایل تزیینی داخل آن به خوبی دیده شود و همچنین می توان قسمت های مختلف لابی مانند ستون ها را نیز آینه کاری کرد.

برای سقف لابی هم می توانید از آینه کاری استفاده نمایید اما باید دقت کنید ظاهری مناسب ایجاد شود و در استفاده از این خدمات اغراق نکنید. آینه کاری سقف به صورت کامل و همچنین در صورت وجود لوستر، به صورت آینه کاری قاب دور لوستر اجرا می‌شود. همچنین شما می‌توانید از چراغ های مخفی و نورپردازی نیز برای افزایش جذابیت لابی خود استفاده کنید.

انواع طرح آینه کاری لابی

  • آینه کاری به سبک لوزی: در آینه کاری لوزی تکه‌های آینه‌ای لوزی شکل کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و یک طرحی را ایجاد می‌کنند.
  • آیه کاری پازلی برای لابی: در این روش از آینه کاری، تکه‌های آینه هماهنگ، هم اندازه و کاملا یک شکل نیستند. استفاده از این متد در طراحی محیط های مدرن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • آینه کاری آجری: در این روش تکه‌های آینه شبیه به طرح آجر در دیوار نصب می‌شوند.

سفارش آینه کاری لابی

مجموعه هنر ایرانی به صورت تخصصی در زمینه طراحی، تولید و نصب انواع سبک‌های آینه کاری فعالیت می‌کند. شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های آینه کاری با ایده های مختلف طراحی را به مجموعه هنر ایرانی سفارش دهید. کلیه فرآیندهای اجرایی و تولید در کارگاه این مجموعه انجام شده و بدون هیچ واسطه ای در سریع ترین زمان ممکن طرح قابل اجرا می‌باشد.

هزینه اجرای آینه کاری لابی چقدر است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

آینه کاری ورودی ساختمان

از قدیمی ترین و پر طرفدارترین روش دیزاین منازل، آینه کاری ورودی ساختمان می‌باشد. اگر می‌خواهید یک تغییر زیبا و شیک ایجاد کنید و نمی‌خواهید این تغییرات هزینه زیادی برای شما داشته باشد و هیچ بنایی نداشته باشد، می‌توانید از هنر آینه کاری ورودی ساختمان استفاده کنید.

آینه کاری ورودی ساختمان باعث می‌شود که فضا بزرگ تر و روشن تر جلوه کند و نور بسیار بهتر و واضح تر منعکس شود. شما می‌توانید آینه کاری ورودی آپارتمان های خود را با هر سبک مدرن، سنتی و کلاسیک اجرا و تلفیق کنید.

آینه کاری مناسب برای ورودی باریک و کوچک ساختمان

با استفاده از هنر آینه کاری ورودی ساختمان می‌توانید به محیط عمق ببخشید و با ایجاد یک خطای دید به بهتر جلوه دادن ورودی کمک بسیاری کنید. با نصب آینه های بزرگ در راهروها و ورودی ساختمان ها می‌توان فضا را دلباز تر و روشن تر ساخت.

همچنین شما می‌توانید از آینه های مستطیل شکل در راهرو و ورودی سختمان ها استفاده کنید. دور این آینه ها از انواع قاب و فریم مختلف برای تغییر استفاده می‌شود.

آینه کاری ورودی ساختمان برای رفع نقص ها

اگر دیوارهای راهرو و ورودی ساختمان شما دارای عیب های بسیاری است می‌توانید برای پوشش دهی فرسودگی، شکاف، لکه و رنگ پریدگی آن از آینه کاری ورودی استفاده کنید و به سادگی ظاهر منزل خود را تغییر دهید.

رنگ آینه کاری لابی و ورودی ساختمان

انتخاب رنگ آینه کاری در لابی و ورودی ساختمان ها از جمله موارد بسیار چالشی و مهم است که اغلب بر اساس سلیقه افراد و طرح دکوراسیون منازل انجام می‌گیرد. به عنوان مثال شما می‌توانید از رنگ‌های متضاد، سفید یا مشکی، رنگ‌های خنثی و... استفاده نمایید. 

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت آینه کاری دیوار راهرو

قیمت آینه کاری دیوار لابی به فاکتورهای بسیاری مرتبط است. در واقع مواردی مانند مدل آینه کاری، نحوه اجرا، کیفیت کار و... دارای اهمیت بوده و در تغییر قیمت تاثیر بسیاری دارد. است.
همچنین باید از آینه های ضد خش برای اجرا استفاده شود و همچنین از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد. برای اطلاع از هزینه نهایی باید یک معمار و کارشناس از محل مورد نظر بازدید کند و با احتساب متریال و متراژ قیمت نهایی مشخص شود.

برای استعلام قیمت با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

مطالب و خدمات مرتبط:

آینه کاری دیوار راهرو

آینه کاری دیوار پشت تلویزیون
 
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)