دسته بندی محصولات
قیمت گچبری دیوار ساده و شیک

دیوارها یکی از مهم ترین قسمت های یک ساختمان است که می توان برای زیباتر شدن آن از انواع گچبری استفاده نمود. گچبری دیوار پذیرایی می‌تواند ظاهری بسیار شیک و جذاب به ساختمان شما ببخشد. برای آشنایی بیشتر با این خدمات با ما همراه باشید. همچنین برای استعلام هزینه گچبری دیوار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچ بری دیوار

گچبری دیوار پذیرایی

گچبری دیوار ساده و شیک

گچبری دیوار یکی از اصلی ترین انواع گچبری مورد استفاده در منازل می‌باشد. بر روی تمام دیوارهای امکان گچبری وجود دارد اما بهتر است برای هر محل بسته به نوع کاربرد مدل گچبری مناسب انتخاب و اجرا شود. به طور مثال طرح اجرا شده برای گچبری دیوار پذیرایی بسیار متفاوت است. گچ بری دیوار ساده و شیک از طرح هایی است که این روزها بسیار محبوب بوده و در اکثر منازل لوکس شاهد استفاده از این مدل از گچ بری دیوار هستیم.

گچبری دیوار

برای تزئین و بخش بندی قسمت های مختلف دیوار می‌توان از گچبری استفاده نمود. گچبری دارای مدل های پیش ساخته و دستی است که البته مدل های ذستی بسیار شیک تر و زیبایی بیشتری دارند. بسته به نوع دکوراسیون سلیقه افراد می‌توان از گچبری مدرن و یا سنتی برای دیوارهای ساختمانتان استفاده نمایید.

برای گچبری دیوار می‌توان از دیگر هنرهای مرتبط در این زمینه مانند آینه کاری و پتینه کاری نیز استفاده نمایید که ظاهری بسیار لاکچری به دیوار ساختمان خواهد بخشید. البته از این موارد بیشتر برای دیوار پذیرایی استفاده می‌شود و سعی می‌شود برای گچبری دیوار اتاق از طرح های ساده اما شیک استفاده شود. اجرای تخصصی انواع مدلهای طرح گچبری دیوار ساده و شیک، مدرن و لاکچری را می توانید از مجموعه هنر ایرانی درخواست نمایید.

برای اجرا و استعلام قیمت گچ بری دیوار ساده و شیک با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

گچبری دیوار پذیرایی 

یکی از مکان‌هایی که استفاده از گچبری در آن بسیار مرسوم است، پذیرایی منزل است. طرح گچبری دیوار پذیرایی باید با سبک معماری و دکوراسیون ساختمان همخوانی داشته باشد. اگر پذیرایی شما دارای متراژ بالایی است، می‌توان از طرح های شیک تر و متنوع تری استفاده نمود. گچبری حاشیه‌ای یکی از انواع گچبری مورد استفاده برای دیوارهای پذیرایی است. البته از این مدل گچبری می‌توان برای سایر قسمت‌های منزل نیز استفاده نمود.

 گچبری حاشیه‌ای یکی از انواع گچبری برای دیوار است. این خدمات به گچبری دیوار پذیرایی محدود نمی‌شود و می‌توان از این مدل برای اتاق و دیوار پشت تلویزیون نیز استفاده نمود. استفاده از گچبری دیوار و طراح‌های متناسب برای گچبری سقف پذیرایی می تواند فضایی دلنشین برای پذایرایی منزل شما ایجاد نماید.

گچبری دیوار پذیرایی جدید

قاب گچبری دیوار پذیرایی

قاب بندی دیوار معمولا در طرح‌های سنتی و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از قاب گچبری بر روی دیوارهایی با ابعاد بزرگ بسیار مرسوم بوده و ظاهری شیک برای دیوارها ایجاد می‌کند. در برخی موارد برای ایجاد قاب بندی می‌توان از گچبری پیش ساخته استفاده نمود اما ظاهر و زیبایی گچبری های سنتی و دستی، بیشتر از محصولات پیش ساخته است. قاب گچ بری دیوار پذیرایی یکی از کاربردهای ساده و شیک در زمینه گچ بری ساختمان است که در این بخش ها می‌توانید با قاب بندی و انواع تابلولهای هنری نصب شده در این بخش از دیوار، جلوه ای بسیار شیک به پذیرایی ساختمان خود ببخشید.

قیمت گچبری دیوار پذیرایی چقدر است؟

قیمت گچبری دیوار پذیرایی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین سوالات افراد برای اقدام به استفاده از خدمات گچکاری است. باید بدانید قیمت گچبری دیوار پذایرایی به میزان متراژ دیوار و نوع طرح بستگی دارد. برای استعلام هزینه ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در مجموعه هنر ایرانی سعی می‌شود هزینه‌ها و قیمت گچبری دیوار پذیرایی بر اساس میزان خدمات انجام شده و با توجه به شرایط جامعه ارزان ترین قیمت توسط مجموعه اعلام می‌شود. البته قیمت ارزان خدمات به معنای کیفیت پایی کار نیست بلکه ما در این مجموعه با سود کم، اقدام به خدمت رسانی به شما عزیزان خواهیم نمود.

نمونه کارهای ما نشان از تجربه هنرمندان فعال در تیم هنر ایرانی، در زمینه گچبری ساختمان دارد.

انواع گچبری مورد استفاده برای دیوار

گچبری دیوار نیز مانند دیگر نمونه‌های گچبری دارای مدلهای بسیار متنوعی است. از مدلهای گچبری می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 1. گچبری مدرن
 2. گچبری کلاسیک یا سنتی
 3. گچبری نئوکلاسیک

اگر بخواهید از جدیدترین گچبری دیوار پذیرایی برای ساختمان خود استفاده نمایید باید به سراغ طرح های مدرن بروید. این طراحی ها برای ساختمان‌ با طراحی حدید بسیار مناسب است. البته مدلهای سنتی نیز دارای طراحی و مدلهای بسیار جدید است که می‌توانید نمونه‌های آن را در ساختمان های لاکچری ببینید. 

از کاربردهای گچ بری دیوار هم می‌توان به این موارد اشاره نمود:

مدل جدید گچ بری دیوار

گچبری دیوار پذیرایی جدید، ساده و مدرن

از طرح‌ها و مدلهای مختلفی برای گچبری دیوار استفاده نمود. در این روزها مدلهای جدید گچبری دیوار به سمت طرح های ساده و مدرن رفته و اکثر افراد طراحی های ساده را برای دیوار پذیرایی ساختمان خود انتخاب می‌کنند. از آنجایی که افراد همواره به دنبال تغییر و تفاوت هستند، طرح های مورد استفاده در گچبری ها هم در حال آپدیت شدن هستند و طرح های جدید هر روزه وارد بازار می‌شود. ذوق و هنر هنرمندان مجموعه هنر ایرانی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا برای دیوار پذیرایی منزل خود از جدیدترین طرح‌ها و مدلهای گچبری ساده و شیک استفاده نمایید.

مدل گچبری دیوار پذیرایی

برای اجرای گچبری دیوار مدلهای بسیار متنوعی وجود دارد که می‌توانید نمونه کارها و یا طراحی‌های موجود را از مجموعه ای که قرار است کار گچبری را به آن بسپارید درخواست نمایید. میزان نمونه کارهای هر مجموعه نشان از تجربه و سابقه آنها در اجرای گچبری است. گچبری پیشه ای حرفه ای است که نیاز به تجربه و دانش در این زمینه دارد. توصیه می‌شود قبل از سپردن کار گچبری دیوار پذیرایی، در ابتدا حتما از نمونه کارهای آن مجموعه دیدن و رزومه کاریشان را بررسی نمایید.

گچ بری دیوار با پتینه

مشاهده خدمات و مطالب مرتبط:

گچبری گلویی


 • هزینه اجرای گچبری دیوار چقدر است؟

  هزینه گچبری دیوار بستگی به متراژ و نوع طرح اجرایی دارد. برای استعلام هزینه ها با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

 • گچبری دیوار مناسب اجرا در چه مکان هایی است؟

  از گچبری دیوار می توان در مکانهای مختلفی مانند اتاق، پذیرایی، آشپزخانه، ادارات، مراکز فرهنگی و ... استفاده نمود.

 • برای استفاده از خدمات گچبری دیوار به کجا مراجعه کنیم؟

  مجموعه هنر ایرانی سالهاست در زمینه اجرای انواع گچبری ساختمان فعالیت دارد. برای استفاده از خدمات و دریافت مشاوره می توانید با این مجموعه تماس بگیرید.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • علی موسوی
  نمونه کارهای زیبایی دارین. قیمت می فرمایید؟
  • مدیر سایت

   ممنون از شما دوست عزیز. برای استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • رضا موسوی
  منزلمان در همدان است. در این شهر خدمات ارائه می دهید؟ نمونه کارهای جذابی دارید.
  • مدیر سایت

   سلام. ممنون از شما. برای کسب اطلاعات و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • ویشکا
  انجام گچبری برای دو دیوار حدود 10 متری چقدر زمان میبره؟ دو هفته ای کار رو تحویل میدین؟
  • مدیر سایت

   هزینه و زمان اجرا بستگی به طرح انتخابی دارد. برای استعلام قیمت با همکاران ما تماس بگیرید. با تایید شما برای شروع کارپروژه، احتمالا زودتر از دو هفته کار تحویل شما خواهد شد.

 • رضا ابر
  سلام. درخواست گچبری در گچسار دارم. خدمات دارین در این شهر؟
  • مدیر سایت

   سلام. بسته به شرایط خدمات در تمام شهرهای ایران ارائه می‌شود. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • امیر رضا
  گچ کاری دیوار هم انجام میدین؟
  • مدیر سایت

   سلام. تماس بگیرید.

حسینی (09387810905)