دسته بندی محصولات
گچبری سقف آشپزخانه

گچبری سقف آشپزخانه جزو پرطرفدارترین خدمات گچبری می باشد که چند سالیست طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است به همین خاطر اگر قصد انجام این کار را دارید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران بتوانند برای انتخاب مدل گچبری سقف پذیرایی و آشپزخانه به شما کمک کنند.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

سقف آشپزخانه‌ ها از دیگر نقاطی می باشد که برای زیباسازی نیاز به گچبری خواهد داشت تا نمای جذاب و شیکی را به آشپزخانه ی شما ببخشد.

برای انجام این کار به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید باید توجه داشته باشید تا بتوانید با توجه به سلیقه ی خود بهترین مدل را برای اجرا انتخاب کنید. مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که باید طرح انتخابی برای سقف آشپزخانه هماهنگ با دیگر فضاهای محیط زندگی شما باشد. در صورتی که به این مسئله هنگام انتخاب طرح توجه نشود سبب ایجاد تضاد و ناهماهنگی خواهد شد.

با توجه به این که در ساخت بیشتر آشپزخانه‌ ها از جزیره و کانتر استفاده می‌ شود، باعث شده است طرفداران خاص خود را داشته باشد. منظور از کانتر و یا جزیره به عنوان جداکننده آشپزخانه از دیگر نقاط خواهد شد. پس مهم است که گچبری سقف بالای آن با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد.

به طور کلی انتخاب گچبری و نورپردازی درست و مناسب کمک می کند تا ظاهر محیط زندگی شما مدرن تر به نظر برسد. انتخاب طرح مناسبی برای گچبری منجر به ایجاد تغییرات زیبا و جدید در آشپزخانه می‌ شود.  

گچبری سقف از مهمترین بخش‌ها در زمینه اجرای گچبری آشپزخانه به شمار می‌رود.

گچبری سقف آشپزخانه

گچبری سقف آشپزخانه ساده

اجرای گچ بری برای سقف آشپزخانه

زمانی که قرار است گچبری سقف برای محیط هایی مانند آشپزخانه و پذیرایی انجام شود برای این که پوشش دهنده ی تمام سلیقه ها باشد به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند.

 • گچبری پیش ساخته سقف: برای ایجاد گچبری پیش ساخته سقف از قالب‌ های آماده استفاده می شود. به غیر از انتخاب این قالب ها نیاز است تا از یونولیت، پلی استایرن، ترکیب گچ و فوم و... استفاده شود و بنا به نظر مشتری بتوانید طرح‌ های آماده و متنوعی را در نظر بگیرید.
 • گچبری دستی سقف: برای اجرای این نوع از گچبری نیاز است تا پیاده‌ سازی و نصب آن ها با استفاده از ابزارهای خاص و دست انجام شود. جهت در نظر گرفتن مدل های مختلف نیاز است تا از ترکیب آب و گچ استفاده شود و بعد از آن ملات جامد یا سفت شود، تا بتوانید با توجه به نیاز مشتری طرح و مدل مد نظر را برای اجرا انتخاب کنید.

برای استفاده از انواع خدمات گچبری ساختمان با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

مدل گچبری سقف آشپزخانه

طرح گچبری سقف آشپزخانه

انواع گچبری سقف آشپزخانه

گچ بری سقف آشپزخانه در مدل های مختلف اعم از گچبری معرق، گچبری لایه‌ ای، گچبری تخمه‌ بری، گچبری لکه، گچبری هشته امکان اجرا شدن دارد. برای انجام این کار نیاز است تا قبل از شروع کار به سلیقه مشتری و متراژ سقف آشپزخانه توجه داشته باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برای اجرای این مدل از گچبری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در این زمینه به شما کمک کنند تا بتوانید بهترین انتخاب را در این مورد داشته باشید.

مدل گچبری سقف آشپزخانه جدید

در مورد نحوه ی اجرای گچبری سقف ساختمان‌ ها ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که چند روش برای اجرا در نظر گرفته شده است؟ در این مورد باید بگوییم که مدل های در نظر گرفته شده به شرح زیر می باشد.

 • سبک کلاسیک‌: منظور از این سبک ترکیبی از دو سبک مدرن و سنتی می باشد.
 • سبک سنتی: منظور از این سبک انتخاب طرح‌ های قدیمی برای اجرا می باشد.
 • سبک مدرن‌: منظور از این سبک انتخاب جدید ترین طرح‌ ها برای اجرا می باشد.

برای این که در مورد این نوع سبک ها اطلاعات بیشتری داشته باشید در ادامه به بررسی مفصل این موضوع خواهیم پرداخت.

 

گچبری سقف کلاسیک

برای گچبری کلاسیک نیاز است تا از ابزار و آلات سنتی قدیمی استفاده شود ولی در مورد سبک مدرن باید بگوییم که برای اجرای آن از روش های مدرن و جدیدی که وجود دارد استفاده می شود و دیگر خبری از طرح های سنتی نیست. با توجه به این که هر فردی سلیقه ی خاص خود را دارد نمی توان سبک انتخابی را به راحتی انتخاب کرد چون علایق هر فردی متفاوت می باشد.

مزایای انتخاب گچبری مدرن

 • امکان استفاده از شکل های هندسی جدید و مدرن وجود دارد.
 • امکان استفاده از رگ ها و طرح های ساده و شیک وجود دارد.
 • پیشرفته ترین دستگاه ها برای گچبری انتخاب می شود.

مزایای انتخاب گچبری کلاسیک

 • امکان استفاده از اشکال سنتی و قدیمی وجود دارد.
 • امکان استفاده از رنگ های گرم و غنی وجود دارد.
 • برای پیاده سازی می تواند به صورت دستی و بدون استفاده از دستگاه این کار انجام شود.

گچبری سقف آشپزخانه کوچک

قطعاً برای این که اجرای گچبری در محیط مد نظر شما به بهترین شکل انجام شود نیاز است تا بهترین مواد گچبری برای اجرا انتخاب شود. پودر گچ به عنوان یک ماده ی ساختمانی می باشد که از آن به عنوان یک پوشش برای دیوارها و سقف ها استفاده می شود. این ماده جزو اصلی ترین مصالح انتخابی می باشد و به خاطر این که خاصیت شکل پذیری، چسبندگی، رنگ، کاربرد آسان دارد کمک می کند تا طرح های مد نظر مشتریان را اجرا کنید.

مصالح ساختمانی انتخابی برای اجرای گچبری به شرح زیر می باشد.

 • گچ گیپسوم: زمانی که گچ در دمای 160 تا 170 درجه سانتی گراد گرم شود منجر به ایجاد گچ پاریس می شود و زمانی که به آن آب اضافه شود باعث می شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن خشک شوند.
 • گچ سیمان مارتین: از ترکیب گچ پاریس و خاکستر مروارید بدست می آید.
 • گچ باریوم سیمان: جهت استفاده کردن از این گچ نیاز است تا با اضافه کردن سولفات باریم به سیمان و مخلوط شن و ماسه این نوع از گچ را تولید کنید.
 • گچ کنی: جهت تولید این گچ نیاز است تا گچ پاریس با آلو کوره شده ترکیب شود.
 • گچ مروارید آزبست: این گچ سنگ مرمر را به سطح گچ می رساند.
 • گچ آکوستیک: این نوع از گچ با افزودن به ملات سیمان حاصل می شود.
 • گچ Scagliola: زمانی که رنگدانه های سیمان و رنگ کنی در چسب حل شود، به ایجاد مواد گچکاری کمک می کند.
 • گچ بری کرت و گچ سیمان رنگی: بری کرت گچ رنگ سفید و رنگارنگ است که برای سطوح بیرونی انتخاب می شود.
 • گچ Sirapite: برای استفاده از گچ پاریس نیاز است تا از نفت استفاده شود. بعد از سخت شدن سطح سفید را فراهم می کند. همین مسئله کمک می کند تا در برابر آتش مقاوم باشند.
 • گچ پارینه سیمان: این مدل شبیه به گچ کنی می باشد ولی از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشد.

 

حالا به نظر شما کدام مدل گچبری سقف (کلاسیک و یا مدرن) بهتر می باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که انتخاب هر مدل با توجه به سلیقه ی مشتری و بودجه ای که برای اجرای گچبری در نظر گرفته شده است انتخاب می شود. ممکن است برخی از افراد طرفدار انتخاب طرح های مدرن باشند و یا این که ترجیح دهند گچبری سقف آشپزخانه ساده باشد. این مسئله کاملاً سلیقه ای می باشد. پس برای حفظ هارمونی مناسب برای اجرای گچبری سقف، دیوار ها، اتاق خواب و… اهمیت بسیار زیادی دارند.

انتخاب چه رنگی برای گچ بری سقف آشپزخانه گزینه ی مناسبی می باشد؟

در این مورد باید بگوییم که بهتر است برای فضای آشپزخانه از رنگ‌ های درخشان استفاده شود. اگر می خواهید لکه ها راحت تر تشخیص داده شود انتخاب رنگ های نیمه براق گزینه ی مناسب تری می باشد. انتخاب رنگ های مات هم کمک خواهد کرد تا بتوانید نسبت به پنهان کردن نواقص و صافی اقدام کنید.

گچبری سقف آشپزخانه شیک

جدیدترین مدل های گچبری سقف آشپزخانه ساده و مدرن

 • گچبری نور مخفی لوستر: انتخاب این مدل گزینه ی مناسبی برای آشپزخانه هایی می باشد که متراژ بالایی دارند و باید برای سقف آشپزخانه لوستر در نظر گرفته شود.
 • گچبری سقف آشپزخانه طرح نور مخفی دندان موشی: اجرای این مدل به صورت حاشیه‌ ای می باشد و به عنوان یکی از جذاب‌ ترین انواع گچبری برای فضای آشپزخانه می باشد.
 • گچبری نور مخفی مارپیچ: انتخاب این مدل برای خانه‌ هایی که طراحی انتخابی برای دکوراسیون از نوع مینیمال می باشد مناسب می باشد. طراحی و نورپردازی گچبری نور مخفی مارپیچ شکلی مدرن به آشپزخانه خواهد بخشید.
 • گچبری نور مخفی ستاره: این مدل هم مانند مدل گچبری نور مخفی لوستر گزینه ی مناسبی برای آشپزخانه‌ های بزرگ می باشد.
 • گچبری نور مخفی سلطنتی: این مدل جزو ظریف ترین و پرکار مدل های گچبری سقف آشپزخانه می باشد که به نسبت دیگر مدل ها قیمت بیشتری دارد. به خاطر این که این طرح همراه با نورپردازی خاصی اجرا می‌ شود، سراسر سقف را در برخواهد گرفت. رنگ انتخابی برای نورپردازی در بیشتر موارد زرد و طلایی می باشد.
 • گچبری نور مخفی ساده: انتخاب این نوع از گچبری به افرادی پیشنهاد می شود که علاقمند به طرح‌ های مینیمال و مدرن می باشند.

قیمت گچبری سقف آشپزخانه کوچک و بزرگ

در تعیین قیمت گچبری سقف آشپزخانه پارامترهای مختلفی اعم از متراژ سقف، دستمزد کارکنان، انجام گچ‌ کاری بعد از لوله‌ گذاری یا سیم‌ کشی، ترک داشتن یا نداشتن سقف، نوع گچ بری سقف آشپزخانه که از نوع مدرن، کلاسیک یا سنتی انتخاب می‌ شود، نوع رنگ سقف آشپزخانه، مدل طراحی انتخابی، کاذب بودن سقف آشپزخانه، قیمت روز مصالح مورد استفاده، مدت زمان ساخت طرح مورد نظر شما و... تأثیرگذار هستند. نوساناتی که در بازار وجود دارد باعث می شود تا نتوانیم تعرفه ی ثابتی را برای انجام این کار در نظر بگیریم به همین خاطر برای استعلام قیمت گچبری با توجه به متراژ آشپزخانه با همکاران در ارتباط باشید.

گچکاری مدل گچبری سقف آشپزخانه

نکات مهمی که برای انتخاب گچبری سقف باید به آن ها توجه داشته باشید.

 • در نظر گرفتن متراژ و ابعاد فضای مد نظر شما برای گچبری: در مواردی که فضای در نظر گرفته شده در پذیرایی، آشپزخانه یا اتاق کوچک است، حتماً باید طرح‌ های ظریف و ساده را به همراه انتخاب رنگ های روشن انجام دهید تا جلوه ی زیبایی و شیکی ایجاد شود.
 • در نظر گرفتن ارتفاع سقف: انتخاب طرح‌ های شلوغ و ریز گزینه ی مناسبی برای سقف‌ های استاندارد یا کوتاه نمی باشد.
 • انتخاب گچبری با توجه به دکوراسیون منزل: وجود هماهنگی بین دکوراسیون منزل و گچبری‌ ها کمک می کند تا زیبایی و جذابیت بیشتری به فضای مد نظر شما اضافه شود.
 • انتخاب رنگ و مدل گچبری مناسب: رنگ‌ و طرحی که قرار است توسط شما برای اجرا انتخاب شود باید به گونه ای باشد که امکان پیاده‌ سازی در قسمت های دیگر را داشته باشد. پس هنگام انتخاب به موارد مختلفی اعم از نور، رنگ گچبری توجه داشته باشید. انتخاب رنگ‌ های تیره فضای داخلی را کوچک و رنگ‌ های روشن فضای در نظر گرفته شده برای اجرای گچبری را بزرگ تر نشان خواهد داد.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • محمود
  با سلام، بسیار عالی ایا در شهرستان ها نیز فعالیت دارید؟؟؟
  • مدیر سایت

   برای دریافت اطلاعات در این زمینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حسینی (09387810905)