دسته بندی محصولات
نقاشی روی دیوار پذیرایی

پتینه و نقاشی روی دیوار از خدماتی است که ظاهری بسیار جذاب و شیک به ساختمان شما می‌بخشد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و استعلام هزینه با شماره های درج شده در سایت مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید. 

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

نقاشی روی دیوار

پتینه و نقاشی روی دیوار پذیرایی از خدماتی است که به شمار کمک می کند تا یک دکوراسیون شیک و زیبا برای ساختمان خود خلق نمایید. اما دقت نمایید برای بهره بردن از این خدمات باید اجرای آن را به یک مجموعه معتبر و باتجربه در این زمینه بسپارید.

مجموعه هنر ایرانی با سالها سابقه در زمینه گچبری، پتینه کاری و نقاشی دیوار و دارا بودن نمونه کارهای متنوع، می‌تواند در این زمینه به شما خدمت رسانی نماید.

نقاشی روی دیوار پذیرایی

امروزه شما برای تغییر دکوراسیون منزل خود می‌توانید سطح دیوار پذیرایی خود را با طرح های گرافیکی و نقاشی های شیک، زیبا و مدرن به فضایی بسیار جذاب و کلاسیک تبدیل کنید.

نقاشی روی دیوار پذیرایی، ایده ای بسیار جالب و جذاب است که در هر منزلی دیده نمی‌شود و تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و جلوه خانه یا محل کار شما می‌گذارد. شما می‌توانید با پرداخت هزینه ای مناسب و معقول یک تغییر اساسی در سبک دیزاین و ظاهر محیط خود بدهید به طوری که بسیار چشمگیر و جذاب باشد.

در بسیاری از منازل و محیط های کار تمام دیوار ها یک رنگ و کسل کننده است اما در صورتی که از یک تیم حرفه ای برای نقاشی روی دیوار پذیرایی استفاده کنید، فضا چندین برابر تغییر می‌کند.

نقاشی دیواری

نقاشی های دیواری دارای دو مدل مدرن و کلاسیک هستند که مطابق با سلیقه افراد انتخاب و طراحی می‌شوند. برای اجرای نقاشی های روی دیوار از رنگ پلاستیک، رنگ های روغنی براق و مات، رنگ مولتی کالر، رنگ بلکا، رنگ پتینه و رنگ اکرلیک استفاده می‌شود که کاملا بستگی به نوع طرح، مکان انتخابی و... دارد.

اگر تصمیم به انجام نقاشی دیواری دارید بهتر است در ابتدا رنگ مبلمان و دکوراسیون خود را مشخص کنید و طبق آن طرح و نقش مورد نظر خود را انتخاب کنید. از نمونه کار های تیم های مختلف بازدید کنید و سعی کنید ایده های جالب از آن ها بگیرید. حتما به انتخاب رنگ ها توجه کنید چرا که ممکن است دیوار انتخابی و مهم شما به دلیل انتخاب رنگ های اشتباه اصلا به چشم نیاید.

می‌توانید از مدل های نقاشی دیواری که شامل مدل سایه روشن، مدل براق، مدل برجسته و مدل سنگ مرمر می‌شوند برای دیزاین خانه خود استفاده کنید.

هزینه نقاشی روی دیوار

نقاشی روی دیوار

اگر می‌خواهید از روش نقاشی روی دیوار خانه، محیط خود را تغییر دهید باید تیمی را اتخاب کنید که مهارت و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند و از تکنیک های اجرایی متعدد برای پیاده سازی یک طرح متفاوت استفاده کنند.

بسیاری از افراد به جای نقاشی روی دیوار به روش قدیمی از رنگ آمیزی منزل با شابلون استفاده می‌کنند که هم سریع تر و هم تمیز تر می‌باشد. رنگ هایی که برای پتینه و نقاشی روی دیوار خانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، برای استنسیل کردن مناسب هستند.

رنگ های مناسب برای شابلون

 • جوهر رنگ
 • اسپری‌های رنگی روغنی و فسفری
 • رنگ اکریلیک
 • رنگ‌های اکریلیک متالیک
 • رنگ مولتی
 • رنگ روغن
 • رنگ شیشه
 • رنگ شنی
 • رنگ‌های لعاب سرد
 • رنگ کهنه کاری
 • رنگ اکستریم لایت (نورانی)
 • رنگ پتینه مایمری
 • رنگ پارچه

اجرای نقاشی و پتینه روی دیوار پذیرایی

طراحی روی دیوار

طراحی روی دیوار دارای قدمت تاریخی بوده و در کاخ ها و عمارت های سلطنتی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. همچنان در منازل امروزی نیز عده ای به این سبک از تغییر علاقه‌مند هستند و از طرح های مختلف و گوناگون استفاده می‌کنند.

طراحی روی دیوار و سقف در مدل های مختلفی مانند نقاشی طبیعت، نقاشی چشم انداز، نقاشی اشکال هندسی، نقاشی و طراحی چهره و پرتره، شخصیت های کارتونی، طرح های مینیاتوری، طرح های سه بعدی و یا نقاشی های فرشته و… قابل اجرا می‌باشند.

برای مثال در محیط هایی با طراحی مدرن بیشتر از نقش های هندسی و چهره و از نقوش فرشته در طراحی دکوراسیون های کلاسیک استفاده می‌شود.

انتخاب نقاش برای طراحی روی دیوار قدمی بسیار حساس و مهم است چرا که فرد باید تمرکز و دقت بالایی داشته باشد و به صورت حرفه ای و تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشد.

نقاشی دیواری منزل

نقاشی روی دیوار خانه دارای نکات بسیار مهمی است که اگر به درستی رعایت نشود جذابیت و ظاهر مطلوبی نخواهد داشت. نقاشی دیواری منزل نیاز به مهارت، تجربه و یک الگوی صحیح دارد که بتوان با اجرای تکنیک های خاص جلوه ای زیبا به آن بخشید. 

قیمت نقاشی های دیواری معمولا بر حسب متراژ و اندازه محاسبه می‌شوند. از دیگر موارد مهم که بر روی قیمت تاثیر بسیاری دارد، طرح و مدل نقاشی هنری است که با توجه به پیچیدگی و یا سادگی آن مشخص می‌شود.

جهت استعلام قیمت نقاشی دیواری با شماره تماس های این مجموعه تماس حاصل نمایید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)