دسته بندی محصولات
آینه کاری ستون

آینه کاری روی ستون یک ایده بسیار جذاب، زیبا و مدرن است که بسیار مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته است. برای دیزان و طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها از آینه کاری های مختلف استفاده می‌شود. همچنین افراد می‌توانند آینه هایی با مدل های مختلف بر روی ستون های منزل نصب نمایند، که یک فضای شیک و مدرن ایجاد می‌کند و موجب درخشش بیشتر می‌شود.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

مجموعه هنر ایرانی یکی از مجموعه فعال در زمینه خدمات گچبری، آینه کاری و پتینه کاری است. برای استفاده از این خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اجرای آینه کاری روی ستون

بسیاری از افراد برای تغییر دکوراسیون منزل و یا محیط اداری خود، از ترفند های بسیاری استفاده می‌کنند که یکی از این ترفند ها استفاده از هنر آینه کاری است. در ابتدا معماران طرح مورد نظر مشتری را آماده می‌کنند و شروع به نقطه زنی بر روی دیوار می‌کنند و سپس نصب قطعات آینه به صورت قطعه قطعه آغاز می‌شود.

سطحی که قرار است برای دیزاین آن از آینه استفاده شود، نباید دارای برجستگی یا فرورفتگی باشد. اگر سطح ناهموار بود، از یک فرد گچ کار برای صاف کردن دیوار باید کمک گرفت. آینه ها به وسیله چسب مخصوص با توجه به طرح مشتری چسبانده می‌شود و پس از اتمام کار، تمام سطح باید تمیز و براق تحویل داده شود.

اگر می‌خواهید منازل تان بسیار روشن تر، بزرگتر و دلبازتر به نظر برسد، می‌توانید از آینه کاری ستون استفاده کنید. آینه ها برای ایجاد ظاهری جذاب تر باید با دقت بالا به وسیله دستگاه های سی ان سی برش داده شوند.

رنگ های آینه کاری دکوراتیو ستون

شما می‌توانید برای دیزاین منزل خود از آینه کاری با رنگ های مختلف مطابق با سلیقه و دیزاین منزل خود استفاده کنید. تکنولوژی بروز امروزه باعث تولید آینه هایی با رنگ های مختلف شده است. علاوه بر رنگ جیوه ای رایج برخی دیگر از رنگ های آینه ها به شرح زیر می‌باشند:

1- آینه کاری های طلایی؛ متناسب با دیزاین های لوکس و اشرافی

2- آینه کاری های نقره ای؛ متناسب با دکوراسیون سرد و کلاسیک

3- آینه کاری های زغالی؛ متناسب با دکوراسیون های مدرن

4- آینه کاری های برنزی؛ متناسب با سبک و سلیقه های سنتی

علاوه بر آینه کاری سقف و دیوار می‌توانید از آینه کاری سقف هم استفاده و ظاهری جذاب به ساختمان خود ببخشید.

آینه کاری ستون منزل

آینه کاری ستون

منازلی که دارای متراژ بیشتر از 80 متر هستند، از حداقل یک ستون برای مقاوم سازی اسکلت آن ها استفاده شده است. معمولا نمی‌توان دیزاین خاصی برای ستون ها در نظر گرفت اما در دیزاین مدرن، برای طراحی و آمیختن ستون ها به دیزاین داخلی منزل می‌توان از آینه کاری ستون استفاده کرد که جلا و زیبایی منحصر به فردی دارد. برای نمایش ستون ها به صورت باریک تر می‌توانید از آینه کاری ستون استفاده کنید که بسیار در بزرگتر نشان دادن منزل تاثیر بسزایی دارد. اصلا آینه کاری آشپزخانه توصیه نمی‌شود چرا که ترکیب جالبی حاصل نمی‌شود.

مطابق با سلیقه و دیزاین منزل خود می‌توانید از طرح های مختلف آینه کاری ها استفاده کنید؛ همچنین در حالت های شکسته، تمام قد و سالم آینه ها قابل استفاده می‌باشند.

شاید امروزه آینه کاری بسیار باب شده باشد اما از گذشته ردپای آن در معماری نمود چشمگیری داشته است و پیشرو هنر ایران بوده است. مجموعه هنر ایرانی آماده ارائه خدمات آینه کاری منازل و آینه کاری ستون با طرح و نقش دلخواه به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از معماران حرفه ای و با تجربه در این زمینه می‌باشد.

اینه کاری روی ستون

چیدمان آینه ها روی ستون

یکی از روش های چیدمان آینه بر روی ستون نامرتب و پراکنده قرار دادن آن ها است. همچنین می‌توان به صورت کاملا منظم و با فاصله و اندازه گیری های دقیق و میلیمتری آنها را بر روی ستون نصب کرد که هر دو روش کاملا سلیقه ای است.

متناسب با طرح انتخابی خود می‌توانید یکی از این دو روش را برای آینه کاری ستون استفاده کنید. مجموعه هنر ایرانی چیدمان آینه کاری دکوراتیو روی ستون را کاملا به دلخواه و مطابق با سلیقه مشتری به انجام می‌رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

مزایای استفاده از آینه کاری در منزل

  • بزرگتر نشان دادن فضای داخلی منزل
  • جلوه ای زیبا و شیک
  • بهترین ایده برای دیزاین ستون ها
  • به سادگی اجرا شدن آن
  • نصب آسان
  • استفاده نکردن از ابزارهای پیچیده
  • راه حل بسیار ارزان و به صرفه
  • لوکس سازی با کمترین هزینه

آینه کاری دکوراتیو روی ستون

آینه کاری سنتی ستون ها

آینه نماد روشنایی است. در بسیاری از بناهای تاریخی از آینه کاری به همین منظور استفاده شده است. آینه کاری سنتی ستون ها به روش های مختلفی انجام می‌شود. اندازه قطعه های آینه در این روش حدود 2 تا 3 سانتی متر است. در آینه کاری سنتی از آینه هایی با اشکال هندسی برای فرم دهی ستون و ایجاد سبکی سنتی استفاده می‌کنند. در آینه کاری سنتی ستون ها قطعات هندسی آینه با قرار گرفتن کنار یکدیگر یک ساختار هندسی بزرگتر را نمایان می‌کنند.

آینه کاری مدرن ستون ها

امروزه آینه کاری مدرن را می‌توانید در مکان های مختلف ببینید که بسیار ساده هستند و پیچیدگی طرح های سنتی را ندارند. استفاده از آینه های شکسته و ریز در سبک مدرن چندان پیشنهاد نمی‌شود چرا که بسیار فضا را بسته تر نمایش می‌دهد.

اگر منزل شما به گونه ای است که می‌خواهید دو قسمت را از هم جدا کنید می‌توانید از آینه تراش خورده استفاده کنید.

مجموعه هنر ایرانی در زمینه آینه کاری چه به صورت سنتی و یا مدرن دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی می‌باشد بنابراین می‌توانید برای دیزاین منازل خود از این مجموعه بهره بگیرید.

از دیگر خدمات در زمینه آینه کاری می‌توان به این موارد اشاره نمود:

آینه کاری آبشاری

آینه کاری سنتی

آینه کاری آشپزخانه
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)