دسته بندی محصولات
آینه کاری کلاسیک و مدرن

سبک کلاسیک یکی از محبوبترین سبک ها در دکوراسیون منازل است. در این سبک از دکوراسیون اگر قرار است از آینه کاری استفاده نمایید، چه بهتر که از آینه کاری کلاسیک باشد. در ادامه با این نوع از آینه کاری بیشتر آشنا شده و نمونه هایی در این زمینه را مشاهده خواهید نمود.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

آینه کاری مدرن و آینه کاری کلاسیک از سبک های محبوب است که از طرفداران بیشتری نسبت به سبک سنتی برخوردار است. این سبک ها ظاهری جذاب و خاص به ساختمان شما می‌بخشد.

استفاده از آینه کاری در معماری کلاسیک و مدرن

یکی از ترفندهای جذاب و زیبا برای تغییر و زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل و سایر مکان ها، استفاده از هنر آینه کاری است. با توجه به سلیقه و فضای پروژه می‌توان بهترین نوع آینه را انتخاب کرد و به کمک پیمانکاران به نصب آن پرداخت. آینه کاری مدرن یک ایده جذاب برای تمامی منازل با هر متراژ و سبکی مناسب است و موجب ایجاد یک فضای چشمگیر و زیبا می‌شود.

برای آینه کاری مکان های مختلف از قطعات شکسته و ریز آینه های بزرگ استفاده می‌شود که با طراحی اولیه جنبه تزئینی در خانه ها ایجاد می‌کند. بسیاری از افراد بر این باورند که این ایده برای خانه هایی با متراژ بالا مناسب است. در صورتی که این چنین نیست و در منازل کوک نیز می‌توان از آینه کاری استفاده کرد.

آینه کاری کلاسیک

برخی محیط ها به دلیل داشتن زرق و برق فراوان و عناصر هنری به مکان های کلاسیک معروف اند. معماری این بناها از شاخص ترین طراحی کاخ‌های قرون وسطا بهره گرفته و در دیگر محیط ها استفاده از مبلمان های استیل، کابینت ممبران، دیوارهای گچ بری، پرده‌های والان دار و... موجب ایجاد یک محیط تمام کلاسیک شده است.

آینه کاری کلاسیک

این آینه کاری از نوع قدیمی بوده و بسیاری از متقاضیان را به سمت طراحی کلاسیک جذب کرده است. طراحی و آینه کاری کلاسیک جلوه و زیبایی بیشتری به محیط می‌دهد.

از آینه های سه بعدی و قدی برای آینه کاری کلاسیک استفاده می‌شود چرا که این طرح ها موجب جلوه بیشتر مکان می‌شوند. در کنار المان های کلاسیک در یک فضای تمام کلاسیک می‌توانید از آینه کاری کلاسیک استفاده کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد.

آینه کاری مدرن

آینه کاری با روش های جدید و ایده های نوین به آینه کاری مدرن شهرت دارد. آینه کاری های مدرن بسیار با سبک کلاسیک تفاوت دارند و مطابق المان های روز دنیا و دیزاین های جدید هستند. افرادی که به دنبال ایده های جدید و بروز هستند می‌توانند به سراغ آینه کاری مدرن بروند.

آینه کاری مدرن برای خانه های کوچک بسیار مناسب است چرا که باعث می‌شود فضا مقداری بزرگتر به نظر برسد و فضا دلنشین تر شود. برای بزرگتر جلوه دادن خانه هایی با متراژ کم می‌توانید از هنر آینه کاری مدرن استفاده کنید.

آینه کاری مدرن

آینه هایی با اشکال منتظم و غیر منتظم در آینه کاری مدرن اجرا می‌شوند که افراد هیچ محدودیتی در زمینه انتخاب نداشته باشند. اشکال سه ضلعی، شش ضلعی، مستطیل و لوزی از پرطرفدار ترین طرح های آینه کاری مدرن هستند که در منازل سبک مدرن و مینیمال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شما می‌توانید از آینه کاری مدرن نه تنها در پذیرایی بلکه در سرویس های بهداشتی، حمام، اتاق خواب ها و آشپزخانه نیز استفاده کنید.

مزایا استفاده از آینه کاری مدرن

 • با کمترین هزینه می‌توانید منزل خود را بزرگتر نشان دهید.
 • در صورتی که دیوارهای محل شما بدشکل بود و ظاهر خوبی نداشت می‌توانید از انواع آینه کاری استفاده کنید.
 • تمام ایرادات دیوار را می‌توان با آینه کاری پوشش داد.
 • موجب افزایش روشنایی بیشتر منزل با انعکاس نور می‌شود.
 • تمام ایده های هنری و دراماتیک خود را می‌توانید با هنر آینه کاری پیاده سازی کنید.
 • موجب زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی می‌شود.
 • رنگ بندی محیط را کامل می‌کند.
 • حواس تمام افراد را به زیبایی خود معطوف می‌نماید.
 • نشان دهنده سلیقه خاص شما می‌باشد.

هزینه انجام آینه کاری

آینه کاری مدرن و شیک

آینه کاری منزل

همانطور که گفتیم آینه کاری یک ترفند لوکس و بی نظیر برای دیزاین تمامی خانه ها است که موجب افزایش زیبایی و جلوه آن می‌شود. امروزه تقاضا برای اجرای این طرح در مکان های مختلف بسیار افزایش یافته است.

شما می‌توانید برای هر قسمت از منزل خود با هر طرح و مدلی، از آینه کاری مدرن و یا کلاسیک استفاده کنید. بهتر است در استفاده از آن زیاده روی نکنید زیرا به هر میزان که از این هنر به میزان کمی در محیط استفاده کنید، زیبایی آن بیشتر به چشم خواهد آمد.

در ادامه لیستی از نقاط مختلف خانه که برای آینه کاری مناسب می‌باشد، تهیه شده است.

 1. آینه کاری پذیرایی
 2. آینه کاری اتاق خواب
 3. آینه کاری ستون
 4. آینه کاری دیوار پشت تلویزیون
 5. آینه کاری دیوار راهرو
 6. آینه کاری سقف

اجرای آینه کاری کلاسیک بر روی دیوار پذیرایی

استفاده از آینه کاری مدرن در پذیرایی ساختمان

یکی از کارهایی که می‌توانید برای دیزاین بهتر منازل خود انجام دهید، آینه کاری آشپزخانه و پذیرایی است چرا که این مکان ها بسیار در معرض دید قرار دارند و با آینه کاری چشم انداز خوبی ایجاد می‌کنند.

شما می‌توانید از انواع آینه کاری دکوراتیو و یا طرح کلاسیک در بخش های مختلف مانند بالای کنسول، دیوارهای تک و بی استفاده، دیوار پشت مبل، دیوار پشت میز ناهارخوری و… بهترین استفاده را کنید.

همچنین شما می‌توانید از نورپردازی در کنار آینه کاری نیز استفاده کنید تا این ترفند زیبا موجب مجلل و درخشان نشان دادن دیزاین و سبک منزل شما شود.

نقاط پر تردد منزل بسیار می‌تواند محیط مناسبی برای آینه کاری به سبک مدرن باشد. برای آینه کاری پذیرایی دقت و حساسیت بالایی داشته باشید تا زیباترین طراحی را ایجاد کنید.

مدلهای لوکس آینه کاری منزل

بهترین طرح های آینه کاری کلاسیک

شما می‌توانید از سبک های مختلف آینه کاری کلاسیک در منازل خود استفاده کنید. با استفاده از طرح های زیر اصول آینه کاری کلاسیک به خوبی رعایت می‌شود و جلوه زیبایی به محیط افزوده می‌شود. در ادامه به برسی طرح‌های آینه کاری مناسب برای دکوراسیون کلاسیک می‌پردازیم:

آینه کاری لوزی

یکی از سبک های آینه کاری کلاسیک، آینه کاری لوزی شکل می‌باشد که این طرح از محبوبیت بسیاری برخوردار است و در سبک و طرح های مختلف قابل اجرا می‌باشد. شما می‌توانید برای دیوار منازل خود از سبک های متنوع آینه کاری لوزی استفاده کنید. علاوه بر کنار هم قرار گرفتن طرح های لوزی می‌توان در ابعاد و طرح های مختلف نیز از این سبک استفاده کرد.

آینه کاری آبشاری

در سبک آینه کاری آبشاری از آینه‌های خیلی باریک و بلند استفاده می‌شود تا تداعی گر شکل آبشار باشد. این سبک از آینه کاری مطابق سلیقه افراد خاص می‌باشد و در دسته آینه کاری کلاسیک قرار دارد.

آینه کاری مربعی

در پیاده سازی این طرح از تکه‌های آینه مربعی شکل استفاده می‌شود که تقریبا هم برای سبک های کلاسیک و هم برای سبک های مدرن مناسب است و می‌توانید در نقاط مختلف منزل خود از این طرح استفاده کنید.

رنگ آینه کاری در سبک کلاسیک و مدرن

در اجرای آینه کاری به سبک کلاسیک نه تنها طرح بلکه از نظر رنگ نیز باید آینه کاری به درستی انتخاب شود. رنگ و طرح های آینه کاری مدرن و کلاسیک کاملا با یکدیگر متفاوت هستند برای مثال محیط های کلاسیک معمولا از آینه هایی با رنگ شامپاینی، مسی، برنزی و طلایی استفاده می‌شود اما رنگ نقره‌ای و شفاف معمولا در معماری ها و سبک های مدرن مشاهده می‌شود.

سفارش آینه کاری

اگر می‌خواهید یک آینه کاری تمیز و بدون خش و کاملا شفاف در منزل خود داشته باشید، می‌توانید با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید. با توجه به اینکه مجموعه هنر ایرانی برای تولید آینه از باکیفیت‌ترین شیشه‌ها استفاده می‌کند، در عین حال برای تمامی محصولات خود ضمانت کیفیت 1 ساله قرار داده است. شما می‌توانید بدون نگرانی از جدیدترین طرح‌های آینه کاری برای تغییر دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

خدمات و مطالب مرتبط:

آینه کاری دیوار پشت تلویزیون

آینه کاری دیوار راهرو

 
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)