دسته بندی محصولات
جدیدترین مدل های گچبری آشپزخانه

گچبری سقف آشپزخانه و همچنین دیوار کاری بسیار هنری و خاص است که برای به  دست آوردن نتیجه ای مطلوب، نیاز است به دست گچبران ماهر و هنرمند که چندین سال در این زمینه فعالیت دارند، بسپارید. جهت اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه گچبری دیوار و سقف آشپزخانه تنها کافیست با مجموعه هنر ایرانی تماس حاصل نمایید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری سقف آشپزخانه از سری اقدامات برای تکمیل بازسازی و نوسازی ساختمان در کنار اقدامات دیگر مانند ، گچبری پذیرایی و.... است که جلوه ای زیبا و شیک را به فضا می بخشد. آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود و امروزه علاوه بر پخت و پز، به عنوان جایی برای نشیمن استفاده می کنند بنابراین باید فضایی دلنشین و آرامش بخشی را برای خود بسازید که برای این کار می توانید از خدمات تیم حرفه ای هنر ایرانی بهره ببرید.

مدل گچبری آشپزخانه جدید

گچبری سقف آشپزخانه

گچبری سقف خصوصا برای آشپزخانه می تواند زیباترین کار برای تغییر کلی دکوراسیون و روحیه بخشیدن به محیط خانه باشد که کاملا طبق سلیقه ی شما، اجرا می شود. همزمان با این کار می توانید برای  اقدام کنید که در صورت نیاز از مشاوره هنرمندان ما که در زمینه ی هنر قدیمی ایرانی یعنی گچکاری و گچبری، چندین سال تجربه دارند استفاده نمایید.

گچبری آشپزخانه جدید

گچبری آشپزخانه

گچبری آشپزخانه اپن

اپن نقش بسیار مهمی در آشپزخانه دارد چرا که در هنگام آشپزی و مواردی دیگر بسیار کاربردی است. گچبری آرک و اپن شامل مدل های متنوعی اعم از گچبری هلالی، گچبری پله ای و گچبری هالوژن خور می شود که مخصوص محیط آشپزخانه می باشد که رنگ و مدل آن فقط طبق سلیقه ی شما، اجرا می شود. گچبری هلالی اپن از نمونه های تقریبا قدیمی است. برای مشاهده نمونه کارها در خصوص مدل اپن آشپزخانه گچی کلیک کنید.

انواع گچبری سقف

 1. گچبری لایه‌ای
 2. گچبری تحفه برید تخمه بری(تخمه کن)
 3. گچبری معرق
 4. گچبری هشته(بیرون آمده_برهشته)
 5. گچبری لکه‌ یا کلوخی

مدلهای جدید گچ بری برای سقف آشپزخانه

مدل های جدید گچبری سقف بر اساس پیشرفت مد و کاملا به روز، تعیین می شود اما از لحاظ سبک گچ بری می توان گفت به سه گروه به شرح زیر، تقسیم بندی می شود که هرکدام طرفدارهای خاص خودش را دارد.

 • سبک سنتی: مدل و طرح‌های قدیمی را سبک سنتی می‌گویند
 • سبک مدرن‌: جدیدترین طرح‌ها و مدل‌های روز دنیا در سبک مدرن اجرا می‌شوند.
 • سبک کلاسیک‌: سبک کلاسیک ترکیبی از دو سبک مدرن و سنتی است.

گچ بری آشپزخانه

گچبری سقف آشپزخانه

منظور از آرک آشپزخانه چیست؟

آرک آشپزخانه ساده و شیک نوعی سازه قوسی شکل می‌باشد که در معماری سنتی و دکوراسیون داخلی اکثر منازل ایرانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. آرک های قدیمی در فضاهای بیرونی و ورودی‌ها به کار گرفته می‌شدند.

هزینه اجرای گچبری آشپزخانه

هزینه گچبری آشپزخانه بخشی به شرکتی که مراجعه کردید دارد بخشی دیگر به خواسته و سلیقه ی شما و بخش اخر به اقلام و ابزار مصرفی بستگی دارد. در کنار در نظر گرفتن بودجه ای که قرار است در این راه صرف کنید نیاز است یک مجموعه ای کاملا حرفه ای را با تحقیق، انتخاب نمایید تا نتیجه ای مطلوب را به دست آورید.

عوامل موثر بر قیمت گچبری آشپزخانه

 • طرح دلخواه
 • فرایند گچ کاری
 • گچ کاری سقف کاذب
 • مدت زمان لازم

چه رنگی برای آشپزخانه مناسب است؟

برای آشپزخانه معمولاً از رنگ‌های درخشان استفاده می‌کنند رنگَهای نیمه براق برای تشخیص بهتر لکه‌ها  است. به همین دلیل از آن برای رنگ‌آمیزی استفاده می‌کنند. این رنگ به خاطر مات بودن نواقص و صافی را پنهان می‌کند.


 • هزینه گچبری آشپزخانه چقدر است؟

  هزینه گچبری آشپزخانه بر اساس طرح و نوع پروژه، مدت زمان مورد نیاز، دستمزد گچبران و ... تعیین می شود. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران هنر ایرانی تماس حاصل نمایید.

 • اجرای گچبری آشپزخانه چقدر زمان میبرد؟

  مدت زمان اجرای گچبری سقف و دیوار آشپزخانه به نحوه کارکرد گچبر و نوع پروژه بستگی دارد.

 • مدلهای جدید گچبری آشپزخانه را چگونه بیابیم؟

  گچبری نیز مانند هر عنصر دیگری در منازل دارای تغییر و تحولات زیادی بوده. برای بررسی و دستیابی به جدیدترین نمونه کارهای گچبری آشپزخانه با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)