دسته بندی محصولات
گچبری دیوار اتاق خواب

با استفاده از خدمات گچبری دیوار اتاق خواب می‌توانید ظاهری لوکس و مدرن برای منزل خود خلق نمایید. این گچبری ها را می‌توانید با استفاده از خدمات گچبری دستی و یا پیش ساخته پدید آورید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

دیوار اتاق خواب از جمله بخش‌های مهم خانه است که با گچبری می‌توان نمای بسیار زیباتری به آن بخشید. می‌توانید با ایجاد گچبری بر روی یک دیوار اتاق خواب، فضای دلنشینی را ایجاد نمایید اما برای ایجاد فضای دارای هارمونی بیشتر، بهتر است تمام دیوارهای اتاق خواب، گچبری شوند تا جلوه بیشتری داشته باشند. از این رو در این مقاله از وب سایت هنر ایرانی به بررسی کامل‌تر گچبری دیوار اتاق خواب می‌پردازیم.

گچبری دیوار اتاق خواب

گچبری دیوار از زیباترین هنرها در زمینه معماری است و از این رو امروزه از گچبری در سطوح مختلف با هدف افزایش زیبایی ساختمان استفاده می‌شود. استفاده از گچبری دیوار اتاق خواب امری بسیار رایج است و برای اجرای نورپردازی یا نور مخفی گزینه بسیار مناسبی می‌باشد.

علی رغم اینکه روش‌های مختلفی برای زیباسازی و تزیین دیوارها وجود دارد اما هیچ یک از این روش‌ها به اندازه گچبری دیوار اتاق خواب، نمی‌تواند ظاهری بسیار جذاب و شکیل را فراهم نماید. گچبری دیوار اتاق خواب به انواع سبک‌های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک قابلیت اجرا دارد.

گچبری دیوار اتاق خواب

مدل گچبری اتاق

گچبری دیوار اتاق خواب مدرن

علی رغم اینکه گچبری غالبا در بخش‌های پر رفت و آمد منازل انجام می‌گیرد اما این امر به معنی عدم رواج گچبری در اتاق خواب نمی‌باشد. بر اساس نحوه طراحی داخلی اتاق خواب می‌توان از گچبری دیوار برای بخش مدنظر استفاده نمود.

گچبری مدرن دیوار اتاق خواب با ابزار پلی یورتان و با دقت و سرعت بالا انجام می‌گیرد. دنیای مدرن از جذابیت‌های ساده و مینیمالی برخوردار است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب نماید.

مدل گچبری ورودی اتاق خواب

ایده مدل گچبری ورودی اتاق خواب اگر چنانچه با قاب بندی دیوار جفت شده باشد، عنصری دکوراتیو برای اتاق خواب است و در صورتی که به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد، فراتر از یک المان ساده زیبا برای اتاق خواب می‌باشد.

مدل جدید گچبری اتاق

گچبری پیش ساخته برای اتاق خواب

گچبری آماده پیش ساخته اتاق خواب به عنوان یک المان الهام بخش و تزئینی می‌باشد و مالکان بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. گچبری پیش ساخته در محل تلاقی دیوار با سقف نصب می‌گردد. در فرآیند تهیه گچبری از گچ، چوب، پلی یورتان، پلی استایرن، پی وی سی و.. می‌توان استفاده نمود.

گچبری دور درب اتاق

یکی از مزایای گچبری این است که قابلیت انجام در هر فضایی را دارد که یکی از این موارد شامل گچبری دور درب اتاق است. ورودی درب اگر به صورت معمولی باشد، چندان جالب به نظر نمی‌رسد اما در صورتی که از یک درگاه با گچبری زیبا استفاده نماییم، زیبایی و جذابیت بیشتری را فراهم می‌نماییم.

گچبری دور درب اتاق

قیمت گچبری دیوار اتاق خواب

انواع طراحی‌ها و ظریف کاری‌هایی که افراد بر روی دیوار اتاق خواب انجام می‌دهند، هزینه‌های بسیاری را شامل می‌شود. با توجه به این امر، لازم است علاوه بر کم هزینه بودن، نتیجه مطلوب را نیز در پی داشته باشد.

قیمت گچبری دیوار اتاق خواب به دلیل هزینه اولیه کمی که دارد، می‌تواند رضایت کاربر را فراهم نماید و در ادامه موارد که شامل نحوه طراحی و اجرای گچبری است، هزینه برحسب نوع نیاز و تمایل کارفرما تعیین می‌گردد.

دیوار پیش ساخته برای اتاق خواب

برای دریافت قیمت گچبری دیوار اتاق خواب و مشاوره پیش از انتخاب و انجام، می‌توانید با کارشناسان مجموعه هنر ایرانی در ارتباط باشید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
  • محمد
    سلام من خودم گچکارم خیلی کار خوبی دارین انجام میدین چون این کار داره کمکم فراموش میشه
    • مدیر سایت

      سلام همکار گرامی. موفق باشید انشالله که این هنر را بتوانیم برای نسل های بعد زنده نگه داریم.

حسینی (09387810905)