دسته بندی محصولات
گچبری ساختمان در کرج

گچبری و گچکاری در کرج یکی از خدمات بسیار محبوب مجموعه هنر ایرانی است که با قیمت مناسب و ظرافت بی‌نظیر توسط نیروهای گچکار ماهر و هنرمند انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری در کرج

گچ بری یکی از هنرها و معماری های اصیل قدیمی بوده که دارای تکنیک های خاص بوده و در تمام دنیا به شیوه های خاص انجام می‌شود. از گچ به دلیل شکل‌پذیر بودن و چسبندگی بالا در بسیاری از کارهای ساختمانی استفاده می‌شود. یکی از خدمات مجموعه هنر ایرانی انواع گچبری و گچکاری ساختمان در کرج می‌باشد.

برای استفاده از خدمات گچبری ساختمان در کرج و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع سبک گچبری ساختمان در کرج

در ادامه درباره سبک های مختلف گچکاری ساختمان توضیح بیشتری می‌دهیم:

گچبری کلاسیک یا سنتی در کرج

این سبک از گچکاری ساختمان پر از طرح و نقش و رنگ بوده و برای مجلل‌ترین سقف‌ها و بناها از این مدل از گچبری ساختمان استفاده می‌شود. به دلیل ظریف بودن طرح های این مدل از گچبری، هزینه آن بالا می‌باشد. از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت گچکاری در کرج، می توان به سبک گچبری اشاره نمود.

گچ بری سنتی در سبک‌ها و روش‌های گوناگون به شرح زیر قابل اجرا است:

  •  گچبری معرق در کرج
  •  گچ بری لایه‌ای در کرج
  •  گچبری تخمه‌بری (تخمه‌کن) در کرج
  •  گچبری کلوخی (لکه) در کرج
  • گچبری هشته (برهشته) در کرج

گچبری مدرن در کرج

امروزه به دلیل مدرنیته بودن ساختمان ها اکثر گچبری های ساختمان به سبک مدرن انجام می‌شود. گچکاری مدرن ساختمان شامل خطوط صاف و منحنی با طرح‌های بسیار ساده اما فوق‌العاده شیک می‌شود.

گچ بری مدرن فقط شامل سقف پذیرایی نمی‌شود و می‌توان آن را در اتاق خواب و سایر فضاها نیز اجرا کرد.

روش‌های اجرای گچ کاری در کرج

گچ بری ساختمان به دو روش دستی یا پیش ساخته اجرا می‌شود:

گچبری ساختمان به روش دستی

در این روش گچکار ابتدا مواد اولیه که متشکل از گچ و آب ترکیب شده می‌باشد را آماده می‌کند و سپس اسکلت اصلی کار را شکل می‌دهد. کیفیت مواد اولیه و سرعت عمل گچکار بسیار مهم است چرا که اگر گچ سفت شود، دیگر نمی‌توان روی آن کار کرد.

گچبری پیش ساخته ساختمان (گچبری آماده)

دو محصولی که در این روش از گچ کاری بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، پلی اورتان و پلی استایرن می‌باشند که قطعه‌های پیش ساخته از همین جنس در قالب های مختلف ایجاد می‌شوند. مقاومت، انعطاف، قیمت مناسب و رنگ‌پذیری در این قطعات گچبری پیش ساخته باعث استفاده از آنها در مکان های مختلف می‌شود.

خدمات گچبری ساختمان در کرج

تیم‌ حرفه ای مجموعه هنر ایرانی، گچکاری ساختمان را به تمام سبک‌ها در تمامی اتاق‌ها و بخش‌ها انجام می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

گچبری دیوار در کرج

برای دیوارهای پذیرایی به صورت کلاسیک و مدرن گچبری انجام می‌شود. علاوه بر نقوش رایج می‌توانید ایده‌های خودتان را نیز توسط این تیم گچبری اجرا کنید. همچنین گچبری دیوار در اتاق خواب‌ها نیز بسیار رایج می‌باشد و باعث افزایش زیبایی محیط می‌باشد.

گچبری سقف در کرج

شما می‌توانید از هنر گچکاری سقف در کرج مجموعه هنر ایرانی برای دیزاین اطراف لامپ‌ها، لوسترها و حاشیه‌های سقف به صورت کلاسیک یا مدرن استفاده کنید. تلفیق گچبری سقف و نورپردازی ایده بسیار شیک و جذابی است. همچنین برای ایجاد تفاوت میان رنگ تزئین سقف از دیوارها، می‌توان از رنگ متفاوتی برای گچبری سقف استفاده کرد.

گچ بری کلاسیک و نئوکلاسیک در کرج

این مدل از گچکاری از اشکال، خطوط و نقش‌های شلوغ ایجاد می‌شود که هیچ محدودیتی نداشته و در عین سادگی جلوه بسیار زیبایی دارد.

گچ بری ستون و سر ستون در کرج

برای ستون نیز می‌توان از دو مدل دستی و پیش ساخته استفاده کرد. برای ستون معمولا از طرح های پیچیده‌ استفاده نمی‌شود، اما سر ستون‌ها را می‌توان بسیار باجزئیات کار کرد.

قاب بندی دیوار در کرج

قاب بندی مدرن و کلاسیک دیوارهای ساختمان با استفاده از مدل های مختلف گچبری، باعث می‌شود ارتفاع دیوار بلندتر به نظر برسد و زیبایی دیوارها به حداکثر برسد. 

از دیگر خدمات گچبری می‌توان به گچبری موتیف برای سقف، رنگ‌آمیزی و اجرای ورق طلا و نقره، گچبری دور لامپ‌ها و لوسترها و آینه‌کاری روی ستون اشاره کرد.

قیمت گچبری ساختمان در کرج

قیمت گچکاری ساختمان در کرج با توجه به عوامل مختلفی مانند متراژ ساختمان، نوع گچکاری، کیفیت مصالح مورد استفاده، کیفیت کار، میزان تخصص فرد گچکار و ... تعیین می‌شود. برای استعلام دقیق قیمت گچکاری در کرج باید با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید تا گچکار متخصص این مجموعه از ساختمان بازدید کند و قیمت نهایی را اعلام کند.

بهترین متخصصان گچبری ساختمان در کرج

با داشتن دید کامل‌تری نسبت به انواع گچبری و تغییرات در دکوراسیون، می‌تواند بهش ما در هنگام انتخاب مدل گچبری کمک بسیاری کند.

درخواست‌ و سفارش انواع مدل های گچبری ساختمان در کرج خود را می‌توانید در سایت هنر ایرانی با استفاده از متخصصان حرفه ای این مجموعه ثبت کنید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)