دسته بندی محصولات
گچبری موتیف چیست؟

بهترین و جدید ترین گچبری موتیف ایران را با طرح های جذاب و زیبا برای فضای داخلی خانه و همینطور معماری داخلی و خارجی، از مجموعه هنر ایرانی بخواهید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری موتیف دنیایی از الگوهای جدید بوده که برای سقف، دیوار و کنج مکان های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

گچبری موتیف سقف چیست؟

برای ایجاد زیبایی بصری در خانه و لابی مکان های مجلل می‌توانید از هنر گچبری موتیف سقف و دیوار استفاده کنید تا یک فضای بسیار شیک و خاص داشته باشید. در دیزاین گچبری موتیف شما می‌توانید از نقش های معنادار که هدف یا داستان خاصی را دنبال می‌کنند، استفاده کنید چرا که این نقوش بسیار دیزاین و هارمونی خاصی به محل مورد نظر شما می‌دهند.

گچبری موتیف به وسیله گچ و به صورت برجسته انجام شده و با استفاده از گچ موتیف هایی با سبک های مختلف را مطابق سلیقه افراد می‌توان پیاده سازی کرد.

یکی از طرح های جذاب و پرطرفدار برای گچبری موتیف دیوار مدل راه راه پیچیده می‌باشد. موتیف دنیایی از الگوهای جذاب و ساختارهای بدون قاعده است. از موتیف برای فضای داخلی خانه و همینطور معماری داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

گچبری موتیف سقف

شما می‌توانید برای گچبری موتیف سقف از یک سری الگوهای تکرارشونده استفاده کنید و اشکال انتزاعی مختلفی را با استفاده از این هنر پیاده سازی کنید که این اشکال خطوط منحنی و یا مستقیم بسیاری را در بر می‌گیرد. خطوط گچبری موتیف در نهایت طرحهای زیبایی را ایجاد می‌کنند و ترکیبی از عناصر هنری هستند که جلوه بیشتری به محیط می‌بخشند. گچبری سقف دارای مدلهای متنوعی است که مدلهای موتیف از طرح های جدید در این زمینه می‌باشد.

گچبری موتیف دیوار

شما می‌توانید به جای سبک های قدیمی دیزاین از گچبری موتیف برای دیوار خالی منزل خود استفاده کنید و دیوار ساده را به یک اثر هنری تبدیل کنید. گچبری موتیف تنها شامل سقف نمی‌شود بلکه برای دیوار نیز مناسب بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولاً پتینه و موتیف به صورت ترکیبی برای دیوارها مورد استفاده قرار می‌گیرند و ستون های فلزی یا گچی با طرح های بسیار جذاب ایجاد می‌کنند. خوشبختانه در گچبری موتیف دیوار دست شما کاملا باز بوده و از هر طرحی بدون محدودیت می‌توانید استفاده کنید.

گچبری موتیف دیوار و سقف

مشاهده نمونه کارها در زمینه گچبری دیوار.

طرح های پیشنهاد برای گچبری موتیف سقف و دیوار و کنج ها

گچبری موتیف برای کنج ها نیز استفاده می‌شود و شما می‌توانید ایده های جذابی را در این بخش اجرا کنید. و از آن لذت ببرید. برای اجرای گچبری موتیف شما می‌توانید از سبک های مختلف و طرح های پیشنهادی بسیاری استفاده کنید. این سبک ها شامل آرت دکو، دایره ها، راه راه پیچیده، نقوش با هدف، لوزی، سبک بوهو (Bohemian)، کلاسیک، تشویق معاصر، هالیوود گلم، سبک صنعتی، Mid Century Modern، سبک مینیمالیستی، سبک دریایی، سبک شرقی، یکپارچه سازی با سیستم عامل، سبک روستایی (روستیک) و طرح اسکاندیناوی می‌شوند.

پیاده سازی هر یک از این سبک ها کاملا به شما بستگی دارد. ابتدا باید سبک محیط خود را در نظر بگیرید و از لحاظ هماهنگی تمام عناصر محیط را ارزیابی کنید تا هارمونی مورد نظر شما ایجاد شود.

برای مثال شما می‌توانید طرح های لوزی شکل و الماس مانند را در گچبری موتیف خود اجرا کنید همچنین پیاده سازی طرح های ساده نیز می‌تواند جلوه بسیاری داشته باشد. در اجرا و انتخاب سبک گچبری موتیف همه چیز به دکوراسیون و سلیقه و مدل محیط بستگی دارد.

برای القای حس عمق در فضای اطراف می‌توانید از طرح راه راه پیچیده نیز استفاده کنید. در این روش یک سری عوامل متعدد شامل انتخاب ضخامت خطوط، جهت خط ها و همینطور ایجاد سبک نیز بسیار مهم است.

حس پویایی با گچبری موتیف

در برخی محیط ها برای گچبری موتیف سقف، می‌توانید از اشکال دایره ای استفاده کنید و اثر بخشی بسیاری در محیط داشته باشید. پیاده سازی گچبری موتیف در محیط های مختلف باعث ایجاد حس پویایی و نشاط می‌شود و همچنین استفاده از رنگ های خنثی نیز تغییرات خیره کننده ای در محیط ایجاد می‌کند.

برای اجرای گچ بری موتیف برای هر بخش از خانه، به شکل حرفه‌ای و اصولی از مجموعه هنر ایرانی استفاده کنید. این مجموعه دارای گروه تخصصی و حرفه ای بوده و انواع کچبری را با سبک و سلیقه مشتری اجرا می‌کند. با تماس با شماره مندرج، در ابتدا یک مشاوره کلی دریافت خواهید کرد و نکات و موارد زیادی به شما اطلاع داده خواهد شد و بعد از طی مراحل اولیه در نهایت، طراحی و اجرای گچبری برای شما انجام خواهد شد.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)