دسته بندی محصولات
گچبری و قاب دور آینه کاری

در این مقاله میخواهیم قاب آینه کاری را بررسی کنیم و رابطه بین گچبری و قاب دور آینه کاری را شرح دهیم. این روزها افراد اهمیت زیادی به دکوراسیون منزل خود میدهند و انواع روشها را برای این منظور پیاده میکنند.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

این روزها افراد اهمیت زیادی به دکوراسیون منزل و محیط کاری خود میدهند و انواع روشها را برای زیباسازی مکان مورد نظر خود پیاده میکنند. اما باید بدانید که دکوراسیون فرمول خاص خود را دارد و باید در این کار تجربه و سلیقه کافی داشته باشید. در صورتی کع اصول دکوراسیون را رعایت نکنید، به هدف مورد نظر خود نخواهید رسید. یکی از مواردی که جهت زیباسازی اتاقها اجرا میشود آینه کاری میباشد. اما آیا این آینه کاری ها نیاز به قاب بندی ندارند؟ مسلما دور آینه کاری ها باید قاببندی های زیبا اجرا شود تا نمای مورد انتظار را در دکوراسیون به نمایش بگذارند. در این مقاله میخواهیم قاب آینه کاری را بررسی کنیم و رابطه بین گچبری و قاب دور آینه کاری را شرح دهیم. 

قاب دور آینه دکوراتیو

آینه کاری دکوراتیو به طرحهای جدید آینه کاری گفته میشود که سبکی مدرن و منحصر به فرد به نمای اتاقها میبخشد. خلاقیت در این آینه کاریها حرف اول را میزند. اما نکته ای در اینجا حائز اهمیت است. به جز آینه کاری که طرح ها و انواع مختلفی دارد، قاب دور آینه کاری هم میتواند طرحهای متنوعی داشته باشد. قاب دور آینه مخصوصا اگر قرار باشد آینه کاری روی قسمتی از دیوار اجرا شود باید خاصتر و زیباتر باشد.

گچبری دور آینه کاری

قاب دور آینه کاری از نکات مهمی است که در هنگام انتخاب طرح آینه کاری باید مشخص شود. از محبوبترین قابهای دور آینه گچبری میباشد که هم برای سبکهای کلاسیک و هم برای سبکهای مدرن میتواند به کار برده شود. برای گچبری دور آینه کاری از طرحها و نقش های بسیار متنوعی استفاده میکنند و تقریبا هر طرحی که هماهنگ با آینه کاری باشد، قابل اجراست. در صورتی که اتاق شما فضایی مدرن دارد بهتر است از قاب های گچبری ساده و بدون طرحهای سلطنتی استفاده کنید. 

جدیدترین مدل قاب آینه گچی

جدیدترین مدل قاب آینه گچی در طرحها و اندازه های مختلفی قابل اجرا میباشد. معمولا برای اتاقهای سبک کلاسیک از آینه کاری و قاب دور آینه کاری رنگی و سطلنتی و برای نماهای مدرن و مینیمال طرحهای ساده و شیک و یک رنگ استفاده میشود.

قاب آینه کاری دیوار

آینه کاری روی دیوار از محبوبترین آینه کاریها به شمار میرود که بسته به متراژ اتاق، دکور اتاق، رنگهای اتاق و شکل اتاق میتواند پشت تلویزیون، بالای میز کنسول، اتاق پذیرایی و ... اجرا شود. برای این آینه کاریها میتوان قابهای استیل، گلاس و گچبری به کار برد که بهترین و محبوبترین آنها گچبری قاب آینه کاری دیوار میباشد. 

قاب بندی دیوار با آینه

بسته به سلیقه های مختلف امکان استفاده از قاب بندی های دور آینه دیواری متفاوتی وجود دارد. این که چه نوع قابی را برای آینه کاری منزل خود انتخاب میکنید علاوه بر سلیقه شما به دکوراسیون منزل و رنگهایی که در اتاق وجود دارد بستگی دارد. برای مثال اگر در دکور شما وسایل طلایی رنگی به چشم میخورد میتوانید از قابهای استیل طلایی استفاده کنید. قاب دور آینه دیواری می تواند ظاهری جذاب به آن ببخشد. 

جدیدترین مدل قاب آینه گچی

برای قاب بندی آینه کاری معمولا از طرحهای گچبری استفاده میشود تا جلوه ای طبیعی و شیک به آن ببخشد. برای همین آینه کاری و قاب آینه کاری گچی معمولا با هم به کار میرود که توسط افراد حرفه ای با دقت و سرعت بالا و کاملا هماهنگ با دکوراسیون اجرا میشود. 

سخن آخر

اهمیت زیباسازی منازل امروزه بر همه روشن است. آینه کاری از روشهایی است که در صورت اجرای درست و اصولی و در صورت انتخاب بهترین طرح و بهترین مکان برای اجرای آن تاثیر شگفت انگیزی روی دکوراسیون اتاقها میگذارد. اما این آینه کاریها به تنهایی نمایی ندارند و نیاز به قابی دارند تا در داخل آن قرار بگیرند. بنابراین گچبری و قاب دور آینه کاری هم به اندازه اجرای آینه کاری به تنهایی اهمیت دارد و بدون آن جلوه مورد نظر به دست نمی آید.

اجرای این قابها باید توسط متخصصان حرفه ای و با تجربه صورت بگیرد. برای این کار نیاز به افرادی دارید که در امر گچبری، آینه کاری و قاب آینه کاری تجربه کافی داشته باشند. هنر ایرانی مجموعه ای است که میتواند نیاز شما را در این مورد برطرف نماید. تیم حرفه ای هنر ایرانی سالهاست که در زمینه اجرای انواع گچبری دستی کلاسیک و مدرن، آینه کاری و پتینه کاری توانسته رضایت مشتریان محترم خود را به دست بیاورد.

 از دیگر خدمات مجموعه هنر ایرانی می توان به این موارد اشاره نمود:

گچبری دیوار

گچبری سقف پذیرایی

گچبری دور لوستر
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)