دسته بندی محصولات
آینه کاری آشپزخانه

آینه کاری آشپزخانه ایده‌ای زیبا، ساده و جذاب است برای کسانی که می‌خواهند از یک فضای زیبا و دلباز در آشپزخانه برخوردار شوند.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

آینه کاری یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای افزایش زیبایی فضای داخلی منزل می‌باشد. یکی از این فضاها آشپزخانه است که تاثیر عمیقی بر زیبایی آن می‌گذارد و آن را تبدیل به یک فضای زیبا و دلنشین می‌نماید. نصب آینه در آشپزخانه یکی از بهترین اقدامات برای افزایش انعکاس نور و دلنشین کردن آن می‌باشد. 

آینه کاری در فضای آشپزخانه یک فضای رویایی و جذاب را فراهم می‌کند این امر از طریق انتخاب فضای مناسب برای نصب، انتخاب طرح و شکل متناسب با چیدمان و هم‌چنین نصب حرفه‌ای ممکن خواهد شد. در این مقاله از وب سایت هنر ایرانی به بررسی آینه کاری دیوار آشپزخانه، انواع روش‌ها و طرح‌ها و رنگ‌های متنوع آن می‌پردازیم. 

آینه کاری دیوار آشپزخانه

از جمله زیباترین هنرهایی که در طراحی دکوراسیون داخلی از آن استفاده می‌شود، آینه کاری دیوار آشپزخانه است که آن را تبدیل به یک فضای دلنشین و زیبا می‌نماید. ایده نصب آینه در آشپزخانه بسیار جذاب است چرا که علاوه بر اینکه سبب افزایش جریان و انعکاس نور می‌شود، سبب می‌شود تا فضای ساده آشپزخانه تبدیل به محیطی مدرن و دلباز گردد. 

از مدلهای مرسوم آینه کاری مورد استفاده در منازل، آینه کاری دیوار پشت تلویزیون است. برای استفاده از این خدمات و مشاهده نمونه کارها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آینه کاری بین کابینت‌های آشپزخانه

آینه کاری بین کابینت نوعی دکور کردن دیوارهایی است که در بین کابینت‌های آشپزخانه قرار دارند و خالی هستند. غالبا برای این بخش از کاشی استفاده می‌شود اما آینه کاری و استفاده از آینه متفاوت‌تر و مرسوم‌تر شده است چرا که زیبایی فضای آشپزخانه را دوچندان می‌کند. آینه کاری بین کابینت به بازتاب نور کمک بسیاری می‌کند و زیبایی آن بسیار چشم‌گیر‌تر می‌گردد.   

آینه کاری ستون آشپزخانه

آینه کاری ستون آشپزخانه یک انتخاب مناسب برای دیزاین آشپزخانه است. زیبایی فضای آشپزخانه پس از انجام آینه کاری دوچندان می‌شود. در فرآیند آینه کاری آشپزخانه، انتخاب مدل و رنگ مناسب با چیدمان آشپزخانه دارای اولویت است.  با استفاده از این روش، فضای آشپزخانه بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و تبدیل به یک محیط زیبا و لوکس‌ می‌گردد که بسیار خیره کننده است. 

آینه کاری ستون آشپزخانه

آینه کاری اپن آشپزخانه

 اپن آشپزخانه فضای رابط بین آشپزخانه و پذیرایی است از این رو برای زیبا سازی آن می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده نمود؛ آینه کاری یکی از جذاب‌ترین و جدیدترین روش‌ها برای تبدیل کردن یک فضای ساده به یک فضای لوکس و مدرن است. این راهکار یکی از کاربردی‌ترین تزیینات برای اپن آشپزخانه محسوب می‌شود. 

آینه کاری سقف آشپزخانه

آینه کاری سقف آشپزخانه علاوه بر زیبایی محیط به افزایش انعکاس و جذب نور نیز کمک بسیاری می‌کند. استفاده از آینه‌های دکوراتیو در سقف منزل به بزرگ‌تر دیده شدن ابعاد و ارتفاع منزل بسیار کمک می‌کند از این رو در طراحی دکوراسیون دارای محبوبیت بسیاری است. برای آینه کاری سقف از انواع مدل‌های ساده، چندضلعی، تکه تکه، رنگی و.. استفاده می‌شود.

قیمت آینه کاری آشپزخانه

قیمت آینه کاری آشپزخانه با توجه به نوع ابعاد، فضای مد نظر، نوع رنگ، طرح و سبک استفاده از دکور آینه، میزان مهارت شرکت مربوطه و.. تعیین می‌گردد. برای کسب اطلاعات می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت در ارتباط باشید و از کارشناسان مجموعه کسب مشاوره نمایید. 

هزینه آینه کاری آشپزخانه

رنگ‌های مورد استفاده در آینه کاری آشپزخانه

 • سفید 
 • طلایی
 • طوسی
 • مشکی
 • بنفش
 • قهوه‌ای
 • مسی
 • برنز
 • دودی
 • آبی
 • شامپاینی

در آینه کاری آشپزخانه از چه طرح‌هایی استفاده می‌شود؟

برای انجام آینه کاری در آشپزخانه از طرح‌های متفاوتی استفاده می‌شود. با انتخاب طرح مدنظرتان، می‌توانید آن را سفارش دهید و از زیبایی آن برای فضاسازی آشپزخانه کمال استفاده را ببرید. با انجام آینه کاری در آشپزخانه، یک فضای منحصر به فرد را برای خود رقم می‌زنید. انواع طرح‌های آینه کاری آشپزخانه عبارت است از:

 1. طرح سه بعدی
 2. طرح لوزی
 3. طرح آجری
 4. طرح منظم
 5. طرح جورچین
 6. طرح سکه‌ای
 7. طرح اشکال هندسی

مزایای آینه کاری آشپزخانه

 • هنگام کار در آشپزخانه، می‌توان بواسطه انجام آینه کاری، مراقب کودکان کوچک خود باشید. 
 • روشن‌تر شدن فضا و بازتاب نور
 • تغییر و زیباتر شدن فضای محیط آشپزخانه از طریق آینه کاری 
 • فضای منزل را باشکوه و زیبا نشان می‌دهد.

نکات مهم آینه کاری آشپزخانه

 • در صورتی که فضای آشپزخانه کوچک است بهتر است از آینه‌های با ابعاد کوچک‌تر استفاده شود. 
 • آینه بین کابینت در صورتی که تا امتداد گاز برسد، بهتر است اط ضخامت بیشتری برخوردار گردد. 
 • هنگام انتخاب رنگ آینه بهتر است دقت شود تا با چیدمان آشپزخانه تناسب داشته باشد. 

آینه کاری دیوار راهرو از دیگر کاربردهای این هنر زیبا و جذاب می باشد.

آینه کاری در آشپزخانه یکی از زیباترین انتخاب‌ها برای افزایش جذابیت فضای آشپزخانه و دکوراسیون منزل محسوب می‌گردد که اخیرا بسیار متداول گردیده است. برای انتخاب و خرید دکور آینه برای آشپزخانه می‌توانید به وب سایت هنر ایرانی مراجعه نمایید و کسب مشاوره کنید. 
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)