دسته بندی محصولات
آینه کاری دیوار راهرو ورودی

یکی دیگر از مکانهایی که می‌توان آینه کاری را در آن به اجرا در آورد و نمایی زیبا به ساختمانتان ببخشید، راهرو ورودی ساختمان است. در آینه کاری دیوار راهرو می‌توان از شیشه‌های رنگی نیز استفاده نمود.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

آینه کاری یکی از جذاب‌ترین تکنیک‌ها به منظور زیباسازی فضای دکوراسیون منزل است. این ایده مناسب تمامی منازل است و نقش بسیار زیادی در افزایش جذابیت منزل ایفا می‌کند. 
یکی از فضاهای فراموش شده منازل، راهروها هستند که آینه کاری دیوار راهرو سبب می‌شود تا راهرو تبدیل به یک فضای خلاقانه‌ و لوکس شود. این تکنیک علاوه بر زیبایی فوق العاده‌ای که دارد، آسان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش برای ایجاد تغییرات زیبا در منزلتان است.
راهروها دو حالت دارند یا تنگ و باریک هستند و مشکلاتی را از بابت رفت و آمد و جابجایی ایجاد می‌کنند یا بسیار وسیع می‌باشند که مشکلات و دغدغه‌های خاص خود را دارند. در ادامه این مقاله راجع به انواع روش‌های آینه کاری در راهروها، قیمت آینه کاری، نحوه اجرا و ... می پردازیم.

هزینه آینه کاری دیوار راهرو

جدیدترین مدل آینه کاری دیوار راهرو

آینه کاری دیوار راهرو

انجام آینه کاری دیوار راهرو یکی از قدیمی‌ترین و جذاب‌ترین ترفندهایی است که به انعکاس نور و افزایش فضاهای کوچک کمک بسیاری می‌کند. آینه کاری غالبا از قطعات شکسته یا ریز آینه تشکیل می‌شود که جنبه تزئینی در منازل دارد. 
انجام آینه کاری دیوار پذیرایی، میزان جذابیت و گیرایی دکوراسیون چندین برابر می‌شود از این رو تبدیل به یکی از بخش‌ها و المان‌های حرفه‌ای در حوزه دکوراسیون می‌باشد. تکنیک آینه کاری دیوار راهرو به روش‌های مختلف انجام می‌شود و فضای محیط را دلنشین‌تر و گرمتر می‌کند. راهروها به راحتی و با انواع روش‌ها و سبک‌های آینه کاری سنتی و مدرن دیزاین می‌شوند.  

آینه کاری دیوار راهرو ورودی

قیمت آینه کاری دیوار راهرو

قیمت آینه کاری دیوار راهرو به فاکتورهای بسیاری مرتبط است. در واقع مواردی همچون مدل آینه کاری، نحوه اجرا، کیفیت کار و.. دارای اهمیت است. با توجه به اینکه راهروها غالبا در دید هستند بنابراین تزئینات و نحوه انجام آن نیز دارای اهمیت است. 
در هنگام اجرا باید از آینه‌ای استفاده شود که ضد خش باشد و از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد. علاوه بر این، اجراء آینه کاری باید با نهایت دقت و ظرافت انجام گیرد. مجموعه این عوامل در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. 

برای استعلام قیمت با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

آینه کاری راهرو ورودی

آینه کاری فضای باریک و کوچک نواحی مختلف منازل را در ابعادی بزرگ‌تر نمایش می‌دهد. آینه کاری راهرو ورودی کاربردهای بسیاری دارد همچون افزایش نور و روشنایی محیط، استقبال از میهمانان در فضایی ایده ‌آل‌تر و باعث می‌شود از این طریق نمای زیبایی از داخل خانه داشته باشید. 
آینه‌ها را می‌توان به شکل هنری و زیبا بر روی دیوار راهرو ورودی نصب کنید تا سبکی جذاب و مدرن به فضای منزلتان ببخشد. البته انتخاب هر یک از سبک‌ها و طرح‌ها بستگی به نوع سلیقه شما دارد. اینه دکوراتیو برای راهرو، ظاهری شیک به ساختمان شما می بخشد.

انواع مدل‌ها و سبک‌های آینه کاری دیوار ورودی

برای آینه کاری روی دیوار ورودی می‌توان آینه‌ها را با طرح‌ها و اشکال مختلف در کنار هم و بر روی دیوار ورودی نصب نمود. یکی از روش‌های آینه کاری این است که آینه‌ها را به یک شکل و یک اندازه برش زده و سپس بر روی دیوار در کنار یکدیگر نصب می‌کنند. این روش بسیار پرکاربرد است و با هزینه کم انجام می‌گیرد. در روش دوم، آینه‌ها به اشکال و اندازه‌های مختلف برش زده می‌شود و بر روی دیوار نصب می‌گردد. آینه کاری دیوار پشت تلویزیون از دیگر کاربردهای آینه کاری است که ظاهری بسیار جذاب به نشیمن منزل شما می‌بخشد.

قیمت آینه کاری دیوار راهرو

آینه دکوراتیو راهرو 

آینه دکوراتیو راهرو یکی از انواع آینه کاری تزئینی است که در راهروها بسیار پرکاربرد است. این آینه‌ها در منازل مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در انواع سبک‌های متنوعی اجرا می‌گردد. 
انواع آینه‌های دکوراتیو راهرو شامل گرد، به شکل پازل، قدی، کاشی مانند و در طرح‌های مختلف همچون ابر، قلب، پروانه، قاصدک و .. می‌باشد. آینه‌های دکوراتیو به واسطه انعکاس نور، زیبایی دوچندانی به محیط می‌بخشند.

نصب آینه کاری دیوار راهرو

آینه کاری دیوار راهرو باید از طریق متخصص انجام شود چرا که نیاز به دقت و ظرافت بسیاری دارد. لازم است آینه کاری به بهترین نحو انجام گیرد زیرا آینه‌ها در ابعاد مختلف و اشکال گوناگونی برش خورده‌اند بنابراین در کنار هم قرار دادن آن‌ها نیاز به مهارت خاصی دارد. 

مدلهای شیک آینه کاری راهرو

رنگ آینه کاری دیوار راهرو

انتخاب رنگ آینه کاری دیوار راهرو از جمله موارد بسیار چالشی و سخت است. غالبا انتخاب رنگ بر اساس سلیقه افراد و طرح دکوراسیون منازل انجام می‌گیرد. به عنوان نمونه می‌توانید بر حسب سلیقه‌تان از رنگ‌های متضاد، از رنگ سفید یا مشکی، رنگ‌های خنثی و.. استفاده نمایید. 

دیگر خدمات: آینه کاری آشپزخانه 
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)