دسته بندی محصولات
اجرای گچ بری پشت تلویزیون

یکی از تزئینات مدرن برای تغییر دکوراسیون محیط، گچبری پشت تلویزیون می‌باشد که با نصب تلوزیون ها درون این قاب ها منزل و دیگر محیط ها بسیار زیبا به نظر می‌آیند. شما می‌توانید از دو سبک گچبری پشت تلوزیون مدرن و کلاسیک برای دیزاین دیوار پشت تلوزیون خود استفاده کنید. مجموعه هنر ایرانی آماده ارائه بسیاری از خدمات هنری و تزئینی به شما عزیزان می‌باشد.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

با استفاده از یک قاب ساده گچبری شده بر روی دیوار پشت تلویزیون و نصب تلویزیون درون آن می‌توانید محیط منزل خود را بسیار تغییر دهید. در بسیاری از منازل با استفاده از گچبری پشت تلویزیون مکان دقیق تلویزیون مشخص شده اما در منازلی که چنین امکانی نداشته، می‌توانید از این نوع گچ بری پشت تلویزیون به سبک مدرن و جدید، تی وی وال خود را مشخص کنید.

دیواری که از گچ بری تزئین شده پشت تلویزیون در آن استفاده شده است، از یک دیوار ساده بسیار جذاب‌تر است. اگر قصد دارید دکوراسیون منزل خود را مدرن‌تر کنید، از گچ بری پشت تلویزیون مجموعه هنر ایرانی استفاده کنید.

انواع گچبری پشت تلویزیون

گچبری پشت تلویزیون یک شکل و مدل نیست و با توجه به علایق و سلیقه مشتریان، قابل اجرا و طراحی در انواع مختلفی از گچبری پشت تلویزیون می‌باشد. در ادامه با انواع گچبری پشت تلویزیون آشنا می‌شوید.

گچبری پشت تلویزیون با گچ

برای اجرای این مدل از گچبری از دیوارکوب‌های گچی استفاده می‌شود. این دیوارکوب‌ها به صورت پیش ساخته تهیه می‌شود و امکان تغییر مدل آن‌ها وجود ندارد. در این شرایط، شما باید از نمونه کارهای گچبری پشت تلویزیون پیش ساخته انتخاب می‌کنید. نصب این گچبری‌های پیش ساخته روی دیوار یک روز زمان می‌برد. گچبری پشت تلویزیون اغلب از جنس پلی اورتان می‌باشد به همین دلیل برای پیاده سازی جنس خاصی از گچبری بهتر است از قبل با گچ‌کار جزئیات کار را بررسی کنید.

گچبری دیوار پشت تلویزیون

گچبری پشت تلویزیون کلاسیک

در گچبری کلاسیک پشت تلویزیون، علاوه بر قاب ساده از طرح‌های گل، مرغ و طبیعت استفاده می‌شود. طرح های این گچبری الهام گرفته شده از معماری کلاسیک بوده و طرح ها همگی به شکل معماری سنتی و باستانی می‌باشد. شما می‌توانید با توجه به سبک منزل خود از گچبری پشت تلویزیون کلاسیک با هنر دست استادکاران مجموعه هنر ایرانی استفاده کنید.

گچبری پشت تلویزیون مدرن

این نوع گچبری جای تلویزیون دارای طرح‌های ساده‌ مانند دایره، مربع و مستطیل بوده و برای دکوراسیون مدرن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سبک دکوراسیون های مدرن و مینیمال منزل می‌توانید از طرح های مختلف گچبری پشت تلویزیون استفاده کنید. 

گچبری مدرن دارای طرح‌های ساده است و این روزها استفاده از این سبک معماری بسیار رایج است.

منظور از قاب بندی دیوار پشت تلویزیون چیست؟

منظور از قاب بندی دیوار پشت تلویزیون همان گچبری پشت تلویزیون می‌باشد. قاب بندی دیوار پشت تلویزیون معمولا با ابزار گچی انجام شده و از مدرن‌ترین و رایج‌ترین شیوه های فضاسازی در دکوراسیون منازل و محیط اداری به شمار می‌رود. شما می‌توانید علاوه بر گچبری پشت تلویزیون از هنرهای دیگری چون پتینه، آینه‌کاری، کاغذ دیواری یا نقاشی روی دیوار به صورت ترکیبی و تلفیقی استفاده کنید.
قاب بندی دیوار پشت تلویزیون، با ایجاد یک چارچوب روی دیوار به شکل مستطیل یا مربع زیبایی دیوار را دوچندان می‌کند. شما می‌توانید به تعداد و قطر های مختلف با توجه به وسعت دیوار از گچبری استفاده کنید.

بهتر است پیش از تصمیم‌گیری در رابطه با انتخاب نوع قاب بندی پشت تلویزیون، با یک استادکار ماهر در مجموعه هنر ایرانی مشورت کنید.

مزایا و معایب گچبری پشت تلویزیون

گچ بری پشت تلویزیون بیشتر از اینکه دارای معایب باشد، مزایای متعددی دارد. تنها عیبی که می‌توان برای این نوع طراحی دکوراسیون بیان کرد، عدم امکان تغییر مکان تلویزیون باشد در غیر این صورت این هنر گچبری دارای مزیت های بسیاری است. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از بین بردن یکنواختی و سادگی فضا
 • تقویت نقطه کانونی منزل
 • ایجاد تمرکز بیشتر روی تی وی روم
 • ایجاد خطای دید برای ایجاد ظاهر بهتر
 • ایجاد احساس صمیمیت و گرمای بیشتر در دکوراسیون
 • فضاسازی در منازل کوچک

نکات مهم در گچبری دیوار پشت تلویزیون

برای استفاده از گچبری پشت تلویزیون، نیاز به رعایت برخی نکات است. از جمله نکات مهمی که برای اجرای گچ بری پشت تلویزیون باید به آن دقت کنید شامل موارد زیر می‌شود:

مکان قرارگیری تلویزیون

در منازل بزرگ هیچ محدودیتی برای قراردادن تلویزیون در قسمت‌های مختلف وجود ندارد. اما در منازل کوچک باید یک مکان مناسب برای نصب تلویزیون و اجرای گچبری پشت تلویزیون انتخاب شود. تلویزیون نباید روبروی پنجره باشد، به دلیل اینکه نور پنجره باعث عدم وضوح تصویر تلویزیون می‌شود.

زاویه دید مناسب

بهتر است تلویزیون با زاویه مناسب دید شما روی دیوار نصب شود. اگر تلویزیون بیش از حد بالا یا پایین باشد، در هنگام تماشای آن دچار خستگی می‌شوید. در هنگام تماشای تلویزیون با زاویه نامناسب، ممکن است به کمر و گردن شما آسیب وارد شود. بنابراین انتخاب زاویه دید مناسب برای نصب تلویزیون و گچبری، بسیار مهم است.

چیدمان نشیمن

نقطه کانونی یک اتاق پذیرایی محل نصب تلویزیون می‌باشد. تمام دکور باید با توجه به جایگاه تلویزیون چیده شود. بهترین چیدمان نشیمن برای اتاق پذیرایی را انتخاب کنید و سپس برای نصب گچبری پشت تلویزیون اقدام کنید.

هزینه گچبری پشت تلویزیون

فاکتورهای مختلفی برای تعیین هزینه گچبری پشت تلوزیون وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. از جمله مواردی که در تعیین نهایی هزینه گچبری پشت تلویزیون موثر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدرن یا کلاسیک بودن گچبری
 • قیمت نوع گچبری
 • پیش ساخته بودن
 • متراژ گچبری پشت تلویزیون
 • قیمت گچ در زمان سفارش
 • کیفیت دیوار 
 • نیاز به نورپردازی مخفی

برای اطلاع از قیمت گچ بری پشت تلویزیون، می‌توانید با کارشناسان گچبری هنر ایرانی تماس حاصل نمایید. استادکاران ماهر مجموعه هنر ایرانی، پس از بررسی شرایط محیط شما، قیمت نهایی گچبری پشت تلویزیون را به شما اعلام خواهند کرد.

گچبری پشت تلویزیون با گروه هنر ایرانی

مجموعه هنر ایرانی دارای سالها تجربه بوده و از استادکاران برجسته و آموزش‌دیده، برخوردار می‌باشد. گچ بری پشت تلویزیون در مجموعه هنر ایرانی، با بهترین و مرغوب‌ترین مصالح اجرا می‌شود و شما می‌توانید انواع گچبری را مطابق با معماری مدرن و استانداردهای روز سفارش دهید. برای ارتباط با ما و استعلام شرایط اجرای گچبری پشت تلویزیون، با شماره‌ مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)