دسته بندی محصولات
گچبری تالار و سالن پذیرایی

برای استفاده از خدمات گچبری تالار عروسی و سالن ها با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری یکی از هنرهای قدیمی ایران است که بسیاری از افراد از این خدمات برای زیبایی و تزئین ساختمان خود استفاده می کنند. گچبری دارای سبک هاب مختلف سنتی، مدرن و کلاسیک می باشد. یکی از مکانهایی که از گچبری در آنجا استفاده می شود، تالارها و سالن های بزرگ مخصوص برگزاری مجالس است. گچبری تالار پذیرایی باید بر اساس سبک محل انتخاب شود. گچبری دیوار و گچبری سقف از پرکاربردترین مدل گچبری در این مجموعه ها می باشد. 

گچبری سقف پذیرایی

سقف و دیوار مهم ترین قسمت های یک تالار را در نما، تشکیل می دهند بنابراین بهتر است در انتخاب مدل گچبری و تغییر دکوراسیون سلیقه ای متناسب با فضا به خرج دهید تا بتوانید یک تالار شیک و با کلاس، بسازید. در مجموعه هنر ایرانی جدیدترین مدلهای  را می توانید برای کاربردهای مختلف مشاهده نمایید.  نیز همانند گچبری سقف بسیار پرکاربرد و محبوب است.

گچبری سالن پذیرایی

دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی

به طور کلی به منظور بازسازی و نوسازی تالار توسط طراحان مواردی اعم از سقف کاذب (ساده و دکوراتیو)، دیوارها، سنگ، سرامیک و موکت، کاشی و آینه‌کاری، درها و پنجره‌ها، مبلمان و اکسسوری، لوستر و چراغهای دیوار کوب مورد تعویض و تعمیر قرار میگیرد. در تالار آنچه که به شدت به چشم می آید دکوراسیون، مدل جدید گچبری سقف و دیوار است که با کمک گرفتن از معماران حرفه ای، می توانید مشتریان زیادی را جذب کنید.

انواع سقف کاذب تالارهای عروسی (پذیرایی)

  1. سقف با سیستم رابیتس‌کاری و گچ
  2. سقف کناف پنلی (ساده و دکوراتیو)
  3. سقف کناف تایل
  4. سقفهای PVC
  5. سقفهای کشسان (مانند باریسول)
  6. سقفهای چوب (مثل ترموود)
  7. سقف دامپا

مدل گچبری سقف پذیرایی تالار

 برای تالارهایی با سبک کلاسیک و گچبری نئوکلاسیک و رابیتس (گچکاری و گچبری) با تلفیق نقاشی، پتینه، آینه‌کاری، پلکسی‌گلاس و پنلهای CNC شده PVC در بعضی از قسمت‌های تالارهای پذیرایی با سبک مدرن و استفاده از کناف سقف‌هایی مانند باریسول (کشسان) در فضاهایی مثل جلوی سِن، لابی، فضای سرو شام قابل استفاده هستند. اگر انتخاب گچبری سقف پذیرایی تالار متناسب با سالن برایتان دشوار است می توانید از خدمات گچبری سقف مجموعه ی استفاده نمایید.

هزینه گچبری سقف تالار چقدر است؟

هزینه گچبری سقف پذیرایی با توجه به دستمزد گچبر، نوع پروژه، زمان صرف شده، ابزار، مواد مصرفی و.... بستگی دارد. از طریق تماس با مجموعه هنر ایرانی می توانید بهترین خدمات گچبری را دریافت و از هزینه این خدمات مطلع شوید.

مطالب مشابه: گچبری کلاسیک
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)