دسته بندی محصولات
جدیدترین طرح‌های آینه دکوراتیو آبشاری

آینه کاری آبشاری یکی از مدلهای محبوب است که اجرای آن بر روی دیوار و ستون ظاهری زیبا در ساختمان شما ایجاد می کند. برای استفاده از آینه کاری با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید. 

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

از زیباترین و منحصر به فردترین بخش‌های دکوراسیون داخلی منزل، آینه‌های دکوراتیو است چرا که جلوه بی نظیری به فضای منزل می‌بخشد و هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. 
آینه‌های دکوراتیو دارای طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و متنوعی هستند. انواع طرح‌های آینه‌های دکوراتیو شامل الماس، طرح تاج، خورشیدی، طرح شفق، طرح لنسر، طرح رویال، طرح نیزه و.. می‌باشد. 
غالب رنگ‌های این آینه‌ها شامل مسی، برنزی، نقره‌ای، آبی و دودی و یا رنگ‌های ترکیبی همچون نقره‌ای طلایی می‌باشد. در ادامه این مطلب از وب سایت هنر ایرانی به بررسی آینه کاری آبشاری و انواع مدل‌های آن می‌پردازیم. 

آینه دکوراتیو آبشاری

امروزه اهمیت آینه و آینه کاری در معماری و دکوراسیون رو به رونق است و استفاده از آینه‌های دکوراتیو یک المان کلیدی و مهم در افزایش جذابیت دکوراسیون منازل می‌باشد. از جمله انواع آینه‌های دکوراتیو، آینه طرح آبشاری است. از جمله خواص آینه کاری آبشاری، بی نظمی است بدین نحو که اجزای آینه بدون هیچگونه نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.
 قطعه‌های آینه آبشاری معمولا باریک و هم اندازه هستند و عرض زیادی ندارند. هرچند که ممکن است دارای عرض‌های مختلفی باشند. اما از لحاظ ارتفاع، این آینه‌ها دارای اختلاف هستند و شکل آن با ارتفاع‌های مختلف تغییر می‌کند. 

آینه کاری آبشاری ستون

آینه کاری آبشاری

آینه کاری آبشاری به صورت طرح‌ها و اشکال مختلف است که توسط دستگاه برش می‌خورد و ساخته می‌شود. آینه کاری آبشاری از جمله زیباترین عناصر تزئینی است که در سبک معماری مدرن برای منازل لوکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سبک آینه کاری حس دلنشین و مطلوبی به فضای اطراف می‌دهد. 

آینه کاری دیوار پشت تلویزیون از مهمترین کاربردی های این تزئین و هنر ایرانی برای استفاده در منازل است.

انتخاب مکان مناسب برای نصب آینه آبشاری در منزل

استفاده از آینه‌های طرح آبشاری در چیدمان منزل، علاوه بر اینکه حس خوشایندی را ایجاد می‌نماید، در انواع دکوراسیون‌های مدرن و سنتی قابل استفاده هستند و جلوه زیبایی ایجاد می‌نماید. یکی از بخش‌های مناسب در منزل برای طرح آینه آبشاری، پذیرایی است که جلوه بسیار زیبایی را بدون اشغال کردن فضا ایجاد می‌نماید. 
آشپزخانه از جمله دیگر مکان‌های مناسب برای نصب آینه آبشاری است. این آینه‌ها در فضای بین کابینت‌ها جلوه بسیاری دارد و محیطی متفاوت و جذاب را فراهم می‌نماید. آینه‌های طرح آبشاری جایگزین طراحی‌های قدیمی هستند و فضا را از یکنواختی خارج می‌کنند. مکان دیگری که از آینه‌های آبشاری استفاده می‌شود، دیوارهای اتاق نشیمن و راهروها می‌باشد. بهتر است در بخشی به کار رود که زیبایی آن قابل مشاهده باشد. 

آینه کاری آشپزخانه و آینه کاری راهرو از دیگر خدمات مجموعه هنر ایرانی در این زمینه است.

مزایای آینه‌های دکوراتیو آبشاری

•    آینه دکوراتیو آبشاری سهم بسزایی در افزایش زیبایی و جذابیت دارند. 
•    با استفاده از آینه‌های آبشاری می‌توان فضا را بزرگتر و دلبازتر نمود. 
•    ایجاد فضایی آرامش بخش از دیگر مزایای آینه‌های دکوراتیو است. 
•    به دلیل تنوع رنگی که دارد، در بخش‌های مختلف دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
•    آینه‌های دکوراتیو آبشاری درخشندگی خاصی دارند و محیط را مدرن نمایش می‌دهند.
•    تمیز کردن آینه‌های طرح آبشاری بسیار ساده است. 

خرید آینه دکوراتیو طرح آبشاری

در هنگلم خرید آینه‌های آبشاری لازم است به نکاتی توجه نمایید از قبیل:
•    قابل حمل بودن آینه‌ها
•    ایمنی هنگام نصب بر روی دیوار
•    دقت به نوع برش آینه‌ها و شفافیت مناسب در کناره‌های آینه
•    توجه به کیفیت آینه‌ها که تاثیر بسیاری در طول عمر آن دارد.

مدل آینه آبشاری

آینه‌های دکوراتیو آبشاری- هنر ایرانی

 

آینه دکوراتیو طرح آبشاری - هنر ایرانی


آینه کاری آبشاری - هنر ایرانی

 
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)