دسته بندی محصولات
گچبری و قاب بندی دیوار راهرو

زیبایی دیوار راهرو به دلیل قرار گرفتن در ورودی ساختمان، بسیار مورد اهمیت است. یکی از روشهای ایجاد زیبایی در این قسمت از ساختمان استفاده از خدمات گچبری و یا قاب بندی است. هنر ایرانی دارای نمونه کارهای فراوان در این زمینه بوده و هنرمندان فعال در این مجموعه قادر هستند زیباترین ورودی را برای منزل شما خلق نمایند. برای دریافت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات گچبری و قاب بندی و مشاهده نمونه کارهای بیشتر، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری و قاب بندی دیوار راهرو از جمله روش‌های کلاسیک و مدرن است که به دلیل تاثیر چشم‌گیری که دارد، فضای جذابی را در راهرو ایجاد می‌نماید. باتوجه به اینکه راهرو، محل رفت و آمد است، با استفاده از گچبری و قاب بندی دیوار می‌توان، زیبایی بسیاری به این بخش اضافه نمود.

 گچبری دیوار راهرو یکی از انواع گچبری‌ها است که در صورتی که به طور صحیح و اصولی انجام گیرد، می‌تواند طرح و جلوه خاصی را به راهرو ببخشد. مجموعه هنر ایرانی به دلیل سابقه بسیاری که دارد، انواع طرح‌های مختلف گچبری و قاب بندی دیوار را به صورت تخصصی ارائه می‌دهد. به منظور دریافت اطلاعات می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان در ارتباط باشید.

گچبری و قاب بندی دیوار راهرو

به منظور طراحی داخلی و زیبا سازی فضای داخلی ساختمان و منازل از قاب بندی استفاده می‌شود که دارای هماهنگی بسیاری با انواع دکوراسیون‌ها اعم از کلاسیک و مدرن می‌باشد.

یکی از روش‌هایی که به منظور بازسازی و یا زیبا سازی فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد، قاب بندی دیوار راهرو است که در فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و.. کاربرد دارد.  

بر حسب سلیقه، قاب را در کنار تابلو نقاشی، کاغذ دیواری و.. اجرا می‌نمایند که جذابیت بسیاری به فضا می‌بخشد. این امر سبب می‌شود تا از محیطی زیبا و منحصر به فرد با هزینه مناسب برخوردار شویم. ایده قاب بندی دیوار راهرو، از جمله تکنیک‌های تزیین جدید است که چشم انداز متفاوتی را در طراحی دکوراتیو ایجاد می‌نماید.

گچبری دیوار راهرو

انواع گچبری و قاب بندی دیوار راهرو

قاب بندی دیوار راهرو شامل انواع مختلفی از طرح‌ها و سلیقه‌ها می‌باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

قاب بندی دیوار راهرو به صورت کلاسیک

در طرح قاب بندی کلاسیک از جزئیات بسیار ظریفی استفاده شده است که پر از نقش است و از رنگ‌های طلایی در آن استفاده می‌شود.

گچبری دیوار راهرو به صورت نئوکلاسیک

در نوع سبک کلاسیک جدید یا نئو کلاسیک از طرح‌های شلوغ استفاده نمی‌شود و نحوه طراحی به سمت سادگی می‌رود. این سبک از استقبال بسیاری در مشتریان هنر ایرانی برخوردار می‌باشد.

گچبری دیوار راهرو به صورت مدرن

نوع گچبری مدرن، از جذابیت‌های بسیاری برخوردار است و دارای هماهنگی بیشتری با سلیقه افراد می‌باشد. مجموعه هنر ایرانی، انواع طرح‌های مدرن گچبری و قاب بندی دیوار راهرو را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

قاب بندی دیوار راهرو

جنس قاب بندی دیوار راهرو

گچبری و قاب بندی دیوار راهرو از جنس‌های مختلفی تشکیل می‌گردد. برخی از آن‌ها عبارت است از:

  • گچبری پیش ساخته
  • گچبری ساده
  • پلی یورتان
  • پی وی سی

اهمیت استفاده از قاب بندی دیوار راهرو

برای اینکه محیط ساده راهرو را تبدیل به یک فضای جذاب و شیک نماییم، کسب مشاوره از افراد دکوراتیو باتجربه، بسیار کارساز می‌باشد، به نحوی که سبب می‌شود با استفاده از این تکنیک‌ها، از فضای دلنشین‌تری برخوردار باشیم.

یکی از این تکنیک‌های خوب، گچبری و قاب بندی دیوار راهرو است که با استفاده از طرح‌های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، می‌توان از زیبایی آن بهره‌مند شد. استفاده از آینه کاری در دیوار راهرو همراه با گچبری ظاهری بسیار مدرن و لوکس برای ورودی منزل شما فراهم می‌آورد. آینه کاری دیوار راهرو دارای ظرح های بسیار متنوع و شیکی می باشد.

مدلهای لوکس و جدید دیوار راهرو

نکات کلیدی گچبری و قاب بندی دیوار راهرو

  1. قاب بندی و گچبری دیوار راهرو از طریق ابزار گچبری، یکی از بهترین راه حل‌ها برای زیبایی محیط می‌باشد.
  2. اندازه و متراژ قاب سازی دیوار، بسته به فضا و میزان ارتفاع آن دارد. برای سقف با ارتفاع کوتاه‌تر، بهتر است از یک قاب بندی ساده استفاده شود و برای سقف‌های بلند از دو تکه طرح گچبری در بالا و پایین دیوار استفاده شود.
  3. استفاده از قاب‌های نیمه پایین دیوار، سبب ترغیب افراد برای جستجو در فضا می‌باشد.
  4. به منظور ایجاد فضای دلنشین‌تر، می‌توانید از گچبری و قاب بندی در کنار نقاشی، کاغذ دیواری، ورقکاری، پتینه و.. استفاده نمایید.
  5. از قاب بندی‌های حجیم در راهرورهای کوچک استفاده نکنید چرا که در فضای کوچک، پیچیدگی ایجاد می‌نماید.

قیمت گچبری و قاب بندی دیوار راهرو

تعیین قیمت قاب بندی و گچبری دیوار راهرو براساس فاکتورهایی همچون میزان متراژ، طرح و مدل انتخابی، موقعیت پروژه، استفاده از خدمات جانبی همچون ورق طلا و نقره و.. انجام می‌گیرد. برای دریافت قیمت گچبری و قاب بندی دیوار راهرو می‌توانی با کارشناسان مجموعه هنر ایرانی در ارتباط باشید.

طراحی دیوار با عنوان گچبری و قاب بندی دیوار راهرو، از بهترین و جذاب‌ترین راه حل‌ها به منظور زیبا سازی فضای مسکونی، اداری و تجاری می‌باشد. گچبری در کنار کاغذ دیواری، پتینه، نقاشی و.. بسیار منحصر به فرد است و فضای محیط را مجلل می‌نماید. به منظور بهره‌مندی از فضای جذاب و منحصر به فرد می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان مجموعه هنر ایرانی در ارتباط باشید و نوع گچبری را با کمک آن‌ها انتخاب نمایید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)