دسته بندی محصولات
پتینه کاری پشت تلویزیون

پس از بازسازی و تغییرات کلی در داخل آپارتمان، قدم بعدی تعیین جایگاه تی وی با پتینه کاری پشت تلویزیون است که دارای مدل و سبک های متفاوت و خاص می باشد. انتخاب سبک این نوع پتینه کاری دیوار را تنها به هنرمندان تیم هنر ایرانی بسپارید که بهترین ها را مطابق با دکوراسیون منزل شما انتخاب و با کمترین هزینه اما با بالاترین کیفیت به اجرا در می آورند.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

پتینه دیوار پشت تلویزیون

یکی دیگر از کاربردهای پتینه کاری روی دیوار، می توان به پتینه دیوار پشت تلویزیون اشاره نمود. از طریق پتینه کاری و ، جایگاه tv مشخص می شود. این جایگاه را می توانید در طرح و مدل های متنوع مطابق با دکوراسیون منزلتان به اجرا در بیاورید، برای انتخاب سبک پتینه کاری نیاز به تخصص پتینه کار می باشد که برای این امر می توانید با مجموعه هنر ایرانی برای دریافت خدمات پتینه کاری پشت تلویزیون در سبک های متنوع و جدید، تماس حاصل نمایید.

اگر می‌خواهید بدانید پتینه کاری چیست و استفاده از آن چه مزایایی در ساختمان دارد، مقاله مرتبط را مطالعه نمایید.

پتینه پشت میز تلویزیون

پتینه کاری پشت میز TV یکی از روش هایی موثر بر افزایش زیبایی در محیط خانه است که علاوه بر آن، باعث حذف میز تلویزیون های بزرگ در خانه و نصب tv به دیوار می شود که در نتیجه مانع اشغال فضای زیاد در منزل خواهد شد. بر اساس تجربه و تخصص هنرمندان ما، مدل و طرح های شلوغ را بر روی دیوار پشت تلویزیون انتخاب نمایید زیرا طرح های ساده به مرور زمان، خستگی و تکراری شدن مدل را به همراه دارد.

جهت دریافت ایده پتینه کاری پشت تلویزیون با هنر ایرانی تماس بگیرید.

انواع پتینه کاری پشت TV

  • پتینه کاری سبک کلاسیک: در سبک کلاسیک بیشتر از رنگ‌های سنگین و کلاسیک مانند آبی درباری استفاده می‌شده است که متعاقباً هم زمان و هم هزینه زیادی را می‌طلبد. این هنر در این مورد به راحتی؛ امکان ایجاد تغییر و هماهنگ نمودن لوازم و دکوراسیون منزل را برای شما فراهم آورده است از جمله آیتم های پتینه کلاسیک می توان به ورق طلا و ورق نقره، کهنه کاری، طرح سنگ و چوب، موتیف، تذهیب، دکوپاژ و … اشاره نمود که باز هرکدام روش ها و انواع متفاوت دارند.
  • پتینه کاری سبک مدرن: در سبک مدرن با تلفیق انواع طرح‌های جدید با روش‌های پتینه و پتینه کاری ساده صورت می گیرد و توصیه می شود برای به اجرا درآوردن این سبک حتما از تخصص افراد حرفه ای و هنرمند در این زمینه، بهره بگیرید. در این سبک از پوشش ابر و باد و آسمان یا طرح فرشته به عنوان الگوی پوششی استفاده می‌شود و یا می‌توان با استفاده از تکنیک‌های رنگ آمیزی، طرح چوب یا پوششی نقره‌ای را روی سطح اجرا کرد.

پتینه طرح سنگ مرمر یکی از مدلهایی است که می‌توان از آن برای دیوار پشت تلویزیون استفاده نمود. پتینه طرح سنگ طرح‌ها ظاهری لوکس به منزل شما می‌بخشند.

پتینه طلایی پشت تلویزیون

پتینه طلایی که همان سبک کلاسیک است با استفاده از ورق های طلایی بر روی دیوار در طرح و نقش های مختلف به اجرا در می آید. در این مدل پتینه کاری از خمیر مخصوص پتینه و رنگ های طلایی برای تزئین، نقش سنگ، آجر یا ترک بر روی سطح طراحی می شود. با انتخاب بهترین مدل پتینه کاری دیوار و  می توانید جلوه ای زیبا و قابل توجهی را برای کادر پشت میز تلویزیون خود، ببخشید.

از دیگر خدمات در زمینه پتینه می‌توان، به پتینه کاری سقف اشاره نمود.

مزایای پتینه برای پشت TV

از مهم ترین مزیت پتینه کاری دیوار می توان به مواردی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، اشاره کرد:

  1. پتینه را در هر دیواری می‌توان به کار برد.
  2. پتینه نسبت به رنگ‌های ساده دیوار، دلنشین تر و خاص‌تر است.
  3. طرح‌های ملایم پتینه کهنه کاری یا ورق طلا سبب آرامش روح می‌شود.
  4. اجرای پتینه کاری بر تمام سطوح ممکن است.
  5. نسبت به رنگ‌های ساده که بناها بر دیوار به کار می‌برند، دیرتر کثیفی، غبار و لک را نشان می‌دهد.
  6. پتینه کاری را می‌توان شست.
  7. اگر دیوار زخمی شود، قابل ترمیم است.

هزینه پتینه کاری پشت تلویزیون

در برآورد و تعیین قیمت پتینه کاری دیوار پشت تی وی می توان به مواردی اعم از نوع پروژه، مدل و سبک انتخابی شما، زمان صرف شده، دستمزد پتینه کار، لوازم و مواد مصرفی، ابزار های خریداری شده، اشاره کرد البته برای دریافت خدمات انواع پتینه کاری دیوار و تعیین جایگاه tv در منزل به قیمت مناسب با بالاترین کیفیت با ما در ارتباط باشید.

خدمات و مطالب مشابه:

پتینه میکروسمنت
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)