دسته بندی محصولات
اجرای پتینه طرح سنگ مرمر

اجراء حالت کهنگی بر روی دیوار با استفاده از طرح های سنگی یکی از تغییرات دکوراسیون پر طرفدار و محبوب است که دارای مدل های مختلفی است که توسط تیم هنرمند هنر ایرانی با به کارگیری بهترین نوع مواد و ابزار، تکنیک و مهارت های خاص در ساختمان و آپارتمان ما به اجرا در می آید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

پتینه طرح سنگ مرمر

پتینه کاری یکی از پر طرفدار ترین حالت ها برای تغییرات اساسی نما و دکوراسیون ساختمان و واحد های مسکونی است که توسط اساتید با تجربه در این زمینه انجام میشود.

اجرای انواع پتینه کاری بر روی سقف و دیوار ظاهری بسیار جذاب به ساختمان شما میبخشد. این هنر شامل مدلهای پتینه طرح کاهگل، پتینه طرح چرم، پتینه طرح سنگ، پتینه طرح ابر و باد، پتینه موتیف، پتینه ورق طلا، پتینه طرح بتن، پتینه طرح فلز، پتینه طرح فرشته، پتینه طرح گل و…. می شود.

برای استفاده از خدمات پتینه کاری سقف و دیوار با قیمت مناسب و همچنین مشاهده نمونه کارها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پتینه کاری چیست؟

پتینه کاری روی دیوار یک نوع نقاشی ساختمان با حالت کهنگی است که با استفاده از ترکیب چندین رنگ در روی سطح، ایده و طراح های خاص و چشمگیری خلق می شود. یکی از مهم ترین مزیت های این روش، استفاده در تمام نقاط است اما اغلب این نوع نقاشی برای طراحی تک دیوار های اصلی در سالن پذیرایی، پشت تلویزیون، قسمتی از سقف، ستون های گچی و درب های چوبی و فلزی استفاده می کنند. استفاده از این طرح‌ها به عنوان پتینه سقف زیاد کاربردی نیست.

با مطالعه مقاله پتینه کاری چیست می‌توانید درباره این هنر اطلاعات بیشتری بدست بیاورید و تصمیم بگیرید که آیا تمایل به استفاده از پتینه کاری در منزلتان دارید یا نه!!

 پتینه طرح سنگ چه کاربردی دارد؟

هزینه پتینه طرح سنگ مرمر

 1. لابی ساختمانهای لوکس
 2. دیوار راه پله های داخلی
 3. ستون ها
 4. دیوار پشت ال سی دی
 5.  سقف های ساختمان

برای پتینه دیوار پشت تلویزیون نیز می توان از طرح های سنگ مرمر استفاده نمایید. این سبک ظاهری بسیار جذاب و مدرن به ساختمان شما می‌بخشد.

اجرای پتینه طرح سنگ مرمر توسط هنر ایرانی

یکی از محبوب ترین مدل های پتینه طرح سنگ، نوع سنگ مرمر است که توسط بهترین هنرمندان و استادان باتجربه با به کارگیری هنر مربوطه، استفاده از ابزار و مواد مخصوص، متنوع ترین مدل و سبک های پتینه طرح سنگ مرمر را در واحد مسکونی و ساختمان مد نظرشما با کمترین هزینه با بالاترین کیفیت به اجرا در می آورند.

پتینه طرح سنگ مرمر

یکی از پرکاربردی ترین طرح های اجرایی بر روی دیوار، پتینه طرح سنگ مرمر است که زیبایی خاصی را به محیط می بخشد. در این روش از سنگ های مرمر واقعی استفاده نمی شود بلکه از پتینه طرح سنگ مرمر رنگ آمیزی شده، استفاده می شود. پتینه کار با به کار گیری رنگ های خاص و مخصوص، طرح سنگ مرمر، ایده های جدید و مدرنی را در محل اجرا خلق می کند.

آموزش اجرای پتینه طرح سنگ مرمر

در این روش سطوح را با رنگ اصلی می پوشانند و به مرور زمان، رنگ ها را به طرح اضافه می نمایند. سپس با قلم مو رگه های سنگ را ایجاد کرده و در مرحله آخر رنگ ها را با دقت و ظرافت با دستمال یا قلم مو در هم محو می کند لازم به ذکر است که این روش نقاشی در پروژه های لوکس، کاربرد دارد.

پتینه طرح سنگ مرمر چه مزایایی دارد؟

هر سبکی که برای تغییر دکوراسیون و بازسازی ساختمان اجرا می شود، مزایا و معایب هایی را به همراه دارد که ما در ادامه به مزیت های پتینه طرح سنگ مرمر، خواهیم پرداخت:

 • ایجاد زیبایی منحصر به فرد در دکوراسیون
 • لوکس و لاکچری شدن ساختمان
 • قابل استفاده در تمام سطوح
 • محو شدن ترک های بزرگ روی سطح دیوار
 • قابل شستشو
 • دوام و استحکام زیاد

خدمات و مطالب مشابه:

پتینه میکروسمنت

پتینه ایتالیایی

 
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)