دسته بندی محصولات
گچبری دور لامپی جدید

گچبری دور لامپی برای تزئین و تغییر دکوراسیون سقف پذیرایی، اتاق خواب، محل کار کاربرد دارد که اگر توسط هنرمندان با تجربه و حرفه ای اجرا شود، همیشه ماندگار و خاص است. در ادامه برای آشنایی با انواع مدل و سبک گچبری سقف دور لامپی با ما همراه باشید و بهترین خدمات را در این زمینه، دریافت نمایید.

گچبری هنر ایرانی
گچبری هنر ایرانی

گچبری دور لامپ و  توسط افراد هنرمند و باتجربه در این زمینه، برای تغییر و زیبایی بخشیدن به خانه بسیار موثر است. گچبری دور لامپ می تواند برای سقف پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب در مدل و سبک های متنوع اجرا شود. تیم حرفه ای هنر ایرانی، آماده ی ارائه خدمات گچبری با کمترین هزینه به شما متقاضیان عزیز هستیم.

گچبری دور لامپی

گچبری دور لامپی در مدل و طرح های مختلف به سبک های مدرن و سنتی قابل اجرا است و جزء اقدامات برای تغییر و روحیه بخشیدن به خانه، محسوب می شود. با توجه به بالا بودن هزینه های تغییر دکوراسیون، با توجه به بودجه ای که داریم می توانیم با کوچک ترین اقدامات اعم از گچبری دور لامپ،  و ..... برای نوسازی خانه اقدام نماییم. لازم به ذکر است گچبری انتخاب شده برای دور لامپ ها لازم است متناسب با گچ بری سایر اجزای منزل باشد و در این صورت هماهنگی بسیاری ایجاد خواهد شد. گچبری دور لامپ پذیرایی بر روی ظاهر ساختمان شما بسیار تاثیر گذار است. دور لامپی ساده و شیک از نمونه هایی است که این روزها اکثر افراد برای اتاق ها از آن استفاده می کنند. مدلهای دور لامپی سقف جدید می تواند ظاهری جذاب به ساختمان شما ببخشد.

گچبری دور لامپ پذیرایی

 دور لامپ باعث از بین بردن یکنواختی و سادگی سقف منزل و محل کار شما می شود بنابراین می توانید با کمترین بودجه، به خانه ی خود زیبایی ببخشید. به شما پیشنهاد می شود در صورتیکه سقف دارای طرح گچبری پیچیده ای باشد، مدل ساده تری برای گچ بری اطراف لامپ انتخاب شود، در این صورت زیبایی طرح پیچیده بیشتر نمایان خواهد بود. با استفاده از گچ بری اطراف لامپ نه تنها زیبایی خیره کننده ای ایجاد خواهد شد، بلکه هر گونه نواقص و ایراد موجود به علت سیم کشی در اطراف لامپ، قابل پوشش است. گچبری دور لامپ پذیرایی یکی از المان هایی است که ظاهری جذاب برای ساختمان شما فراهم می آورد.

مدل گچبری حصیری دور لامپ

طرح گچبری حصیری دور لامپ از جمله طرح های گچبری کلاسیک می باشد که میتواند فضای رمانتیک در منزل شما ایجاد کند. مدل های مختلفی برای گچبری حصیری موجود است. این طرح ها زمانی می تواند کارساز باشد که دکوراسیون منزل و اثاثیه آن به گونه ای متناسب انتخاب شود.

گچبری دور لامپ پیش ساخته

از کاربردی ترین مدل ها برای گچبری دور لامپ می توان به نمونه های پیش ساخته اشاره کرد. گچ بری های آماده، با توجه به قالب های خصوصی آماده شده و مورد استفاده قرار می گیرند. این نمونه ها دارای مقاومت بالایی هستند و با اطمینان خاطر می توان در بخش های مختلف منزل استفاده کرد. اگر چه محدودیت های خاصی در به کارگیری آنها موجود است ولی به دلیل داشتن مزایای فوق العاده معمولا توسط کاربران در اولویت انتخاب قرار می گیرند.

جهت دریافت خدمات خدمات در زمینه گچبری به قیمت مقرون به صرفه، با تیم حرفه ای هنر ایرانی تماس حاصل نمایید.

چه عواملی بر هزینه گچبری دور لامپ موثر است؟

 1. مدل گچبری دور لامپی
 2. کیفیت
 3. ابعاد
 4. تزیینات اضافی
 5. مدت زمان اجرا
 6. دستی یا پیش ساخته بودن

قیمت گچبری دور لامپی

قیمت گچبری دور لامپی و لوستر به عواملی اعم از مدل و نوع پروژه، زمانی که نیاز است برای این کار در نظر گرفته شود، مواد و ابزار مصرفی و دستمزد گچبر و .... بستگی دارد. جهت استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان جهت ایده برای گچکاری و گچبری ساختمان، با ما تماس بگیرید. 

 


 • هزینه اجرای گچبری دستی دور لامپ چقدر است؟

  این هزینه به نوع طرح انتخابی و متراژ آن بستگی دارد. برای استعلام هزینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • مدلهای جدید گچبری دور لامپ کدام است؟

  برای مشاهده جدیدترین نمونه کارهای گچبری دور لامپ به سایت هنر ایرانی مراجعه نمایید.

 • گچبری دور لامپ را برای چه قسمت هایی از ساختمان می توان مورد استفاده قرار داد؟

  از این هنر بسیار زیبا می توان در تمام قسمت های منزل مانند اتاق خواب، پذیرایی و ... استفاده نمود اما بهتر است برای هر قسمت از سبک مناسب استفاده نمایید.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
حسینی (09387810905)